Sandra Staniszewska-Herbich

6,4
1 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Staniszewska-Herbich

Dziś byłam na filmie i uważam że dobrze zagrała, ta rola to świetny początek dla niej, mam nadzieję że się wybije :)

noquarter98

Mamy w Kraju liczne grono dobrze rokujących aktorów,młodego pokolenia i bez wątpienia Sandra Staniszewska do nich należy to nazwisko trzeba zapamiętać.Skromna,zdolna, z potencjałem,warto się przyglądać.W Kamieniach na Szaniec była świetna:)

avignon

Zobaczcie sobie Sandrę w teledysku zespołu Muchy 'Bliżej' - bardzo ponętnie tam wygląda :) Fajna dziewczyna się wydaje, taka ładna, naturalna i z talentem aktorskim....

Caramell

Miałem przyjemność widzieć ten teledysk klip został nakręcony w rodzinnym mieście Sandry i także moim.Talent ma naprawdę urodę także..cały zestaw(warsztat) to czego oczekuję się od aktorki lub aktora.Sandra jest po prostu wyrazista i na początku kariery,dobrze z umiejętnością wypowiada się przed kamerą.

noquarter98

Świetny film, a Sandra zagrała bez zarzutu. Miła, sympatyczna i ładna dziewczyna, może wiele osiągnąć w tej branży. Trzymam za nią mocno kciuki ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones