Sara Müldner

Sara Wiktoria Müldner

6,1
395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Müldner

Nie znoszę jej!

użytkownik usunięty

Nie wiem, jakim cudem masz trzydzieściparę głosów, i średnią w Filmwebie 9, 47 (zapewne sama sobie nabijałaś). Przecież jesteś zarozumiałą i próżną dziewczyneczką, która nie potrafi przegrywać (w bożonarodzeniowej Bezludnej Wyspie opowiadałaś, jak zgłosiłaś się na casting do francuskiego filmu z Nastasją Kinsky i wraz z jakąś inną dziewczyną. Długo się zastanawiali, kogo wybrać i w końcu wybór padł na tę drugą. Powiedziełaś, że to była największa porażka twojego życia, a , do cholery, powinnaś się cieszyć, że wybrali między innymi ciebie z pośród kilku tysięcy dzieci!!!. A do swojego największego życiowego sukcesu zaliczyłaś to, że na jakiejś ulicy chyba w Chicago rozpoznała cię grupa polskich turystów i prosili cię o autogtrafy. Amerykanie zdziwili się tym i pomyśleli zapewneż jest to ktoś znany (niestety, bardzo się pomylili), więc też zbierali twoje autografy. Ale mi sukces!. I właśnie z tego wynika, że jesteś próżną małą gwiazdeczką (oczywiście w przenośni, bo za taką się uważasz), która nie umie przegrywać. A natomiast w filmach ZAWSZE grasz dziecinne i mazgające się z byle powodu małe dziewczynki-pewnie sama taka jesteś. A tak w ogóle, to dlaczego, kiedy dałem ci ocenę 1, to nie doliczyła się ona do średniej? Coś tu musi być nie tak!.Zupełnie mi się nie podobasz, mimo, że jestem chłopakiem dokładnie w twoim wieku. Kuba K. z Bytomia

użytkownik usunięty

aja lubie sare
mam tak samo na imie
sara trzymaj sie

użytkownik usunięty

ja tesz lubie Sarę, co tu dużo mówić to najlepsza aktorka

weeeeeee... kopletna porażka , nic wiecej .Podobno strasznie uzdolniona intelekualnie ,ale nie aktorsko .Powinna ... ehh .To tyle!! yO!! :)

zgadzam sie w 100 %. nie trawię jej! Jak oglądam "na dobre i na złe" i ona się pojawia na ekranie to zmieniam kanał. zarozumiała, mysli, ze jest super aktorką. ja tez jestem w jej wieku. dziewczyna nie ma za grosz talentu i skromności. czytałam w gazecie pewnej (z programem tv, ale nazwy nie podam, bo bedzie to krypto-reklama:) wywiad z nią. Przeczytałam z ciekawości i jeszcze bardziej mi obrzydła po tym. dobrze ze nie gra w innch filmach (bo się nie nadaje:) a w "na dobre i na złe" gra głupią julkę (mam nadzieję, ze popadnie w depresję, po tym jak wykorzysta ją ten jej kolega z internetu:) i zniknie i z tego serialu:)

parfuum

"....co tu mowic, najlepsza aktorka.." - Chryste Panie!!!!!!!!!
Tylko czekam, az ktos powie ze powinna dostac oscara :/,,,

Teraz ma raptem 6,0

Jako aktorka serialowa mnie też nie pasuje.Kiedy jednak była dzieckiem to miała słodziutki głos i nie mogłem się doczekać ,,Pippi" z nią w roli głównej.

Brandon568

Leciała podczas wtorkowej ,,Wieczorynki":-) Jeszcze ,, Magiczny autobus"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones