Sarah Jessica Parker

7,2
9 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

i jej role są zawsze dobrze zagrane, to trzeba jej oddać

iwona_filmer

Nie jest ładna? Ej, może PIĘKNOŚCIĄ nie jest, ale na pewno brzydka tez nie jest! Mi podoba się inna uroda, a nie takie cukierkowe barbie klony.

Fenus

Ja też uważam że jest ładna, do tego nadrabia mimiką i charyzmą - spoko babka.

Robaczek_12

Oj, nieregularne rysy twarzy, niezbyt proste nogi - nie jest to na pewno chodzący kanon piękności, choć jak ktoś takie lubi to jego sprawa. Gdzie jej choćby do Moniki Belucci, Bardotki, Cardinale, Charlize T., Zety Jones czy Salmy Hejek? Gdyby szła ulicą i nikt jej nie znał, to raczej wątpię w tłum wielbicieli, chociaż jeszcze raz powtarzam - lubię ją

iwona_filmer

O jeju A ta wasza Bellucci to się starzeje tak łokropnie, że wygląda jak stara pończocha. Bellucci i bellucci, mdła uroda, twarz tak regularna i zwykła jakby była połączeniem wszystkich twarzy na świecie. No ale to fakt, że takie zwyklaki najczęściej się podobają, sama też do nich należę, a wolałabym wyglądać ciekawiej, może jak np. Kathryn Winnick
A co do hayek to chyba oszalałeś - szczena jak jakiś Juan i to ma być kobieta? Aż sobie musiała cyce zrobić (tak, robione porównanie zdjecia) żeby nikt jej na ryj nie patrzył.
Bardotka ? No na bank- kobieta wytrzeszcz
Pzdr

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fenus

Oj, nieregularne rysy twarzy, niezbyt proste nogi - nie jest to na pewno chodzący kanon piękności, choć jak ktoś takie lubi to jego sprawa. Gdzie jej choćby do Moniki Belucci, Bardotki, Cardinale, Charlize T., Zety Jones czy Salmy Hejek? Gdyby szła ulicą i nikt jej nie znał, to raczej wątpię w tłum wielbicieli, chociaż jeszcze raz powtarzam - lubię ją

Fenus

Jest brzydka...

iwona_filmer

grać potrafi..........NA NERWACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-BOSZSZSZSZ JAKA ONA ŚPETNA !!!!!!!!!!!!!!!! fujjjjjjjjj.

warmax

Nie jest to na pewno chodzący kanon piękności (mówiąc delikatnie), ale w swoich rolach wypada OK

iwona_filmer

dla własnej higieny psychicznej staram się nie oglądać filmów z tą klaczką tak że nie umiem się wypowiedzieć na temat jej umiejętności aktorskich.

warmax

To też jakieś wyjście:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
iwona_filmer

Nie, wiesz, pomyśl!!!!!
A dobra, powiem ci już, co się masz męczyć: KONIEM, KTÓRY PRZEMÓWIŁ

warmax

zadaję zagadkę: kim Sarah J. Parker?
zgadujcie

iwona_filmer

Pasuje do pewnego rodzaju ról

iwona_filmer

moim zdaniem jest ladna i grac potrafi ;)

emik_filmweb

Typowych kanonów urody nie spełnia, ale przecież komuś może się podobać,

iwona_filmer

typowy kanon urody spelnia za to... salma hayek ze wzrostem 1,55 :P
sprawa gustu jest tematem niedyskusyjnym ,zatem nie ma sensu na owy temat polemizowac ;)

emik_filmweb

Tak, prawda, ale tak na marginesie wzrost nie jest ważny, ważne są odpowiednie proporcje i regularne rysy twarzy

iwona_filmer

I szczena. Jak Juan

applellinge

No to fakt:)

iwona_filmer

Ja ją bardzo lubię, jest dobrą aktorką i nie oceniam ludzi po wyglądzie.

angel_42

A czy ja gdziekolwiek napisałam, że jedno przeczy drugiemu? Sama ja lubię, ale piękna nie jest

iwona_filmer

Kolejny pożal się boże internetowy autorytet oceniający czyjąś urodę tu się ocenia grę aktorską a nie pierdzieli farmazony o twoim guście. Dla niektórych to może być najpieknięjsza kobieta na świecie dla innych wprost przeciwnie ale twoje przyklejanie łatek jest chorobą tego forum. Pisz w tematach że wg ciebie.....

ChubakaCieLubi

O co ci człowieku chodzi? A ty to kto? Wyrocznia jakaś z patentem na "rację"? I gdzie jest napisane, proszę wskaż mi gdzież to napisano, że tu tylko grę aktorską się ocenia???? Pokaż mi ten "punkt regulaminu"?

iwona_filmer

Nie jestem patentem tylko użyłem konkretnego argumentu. Chcesz oceniać ludzi po wyglądzie idź na Pudelka czy inny portal tego typu.

Lekarzy też oceniasz po wyglądzie czy inne zawody?

Naucz się czytać co ludzie do Ciebie piszą. My tu oceniamy grę aktorską, jeżeli aktorka się nie podoba owszem można o tym wspomnieć ale nie należy grzebać czyjegoś dorobku tylko dlatego że twarz nie pasuje.

Mi Sarah Jessica Parker też nie pasuje pod względem urody ale cholernie lubię z nią filmy i nie chciałbym na jej miejsce jakiegoś beztalencia z wybiegu modelek.

Albo teraz to zrozumiesz albo nie zrozumiesz wcale.

Regulaminu nie muszę przytaczać bo tyczy się on tylko wulgarnych zachowań.

ChubakaCieLubi

A czego mam się uczyć? Prosty tekst, zrozumiałam i Ci odpowiedziałam. "My" oceniamy grę aktorską... dobre! A mam Ci przytoczyć tysiące komentarzy z filmwebu, które dotyczą wszystkiego tylko nie gry aktorskiej? Wyglądu, orientacji seksualnej, poglądów politycznych, życia prywatnego, etc, itp, itd. Jakieś pytania jeszcze? Jakieś wątpliwości? Czy mam podawać konkretne przykłady? Wejdź na profil Olbrychskiego, Grabowskiego, Stuhra, Kożuchowskiej, Figury, Lopez i setki innych Wystarczy?

iwona_filmer

Ok ale sama to zaczynasz to licz na takie odpowiedzi.

ChubakaCieLubi

Czyli jakie? Napisałam "jak jest" i tyle

ChubakaCieLubi

czubako, coś ci zaproponuję:
https://drive.google.com/open?id=1DbU64rvhaQiIuqk_gXpiVPO88c8pC0xL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones