Sarah Silverman

Sarah Kate Silverman

6,8
3 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Silverman

Na jakiejś tam gali nazwała aktora o polskim pochodzeniu, Johna Krasinskiego "dirty polack". Także prawcie jej dalej komplementy. I nie piszcie mi komentarzy w stylu "nie masz dystansu do siebie" czy "masz ból dupy". Zastanówcie się co by było gdyby sytuacja była odwrotna i on nazwałby ją "dirty kike"?

Miss_S

Nie masz dystansu do siebie.

Miss_S

Masz ból dupy.

Miss_S

Ona obraża wszystkich, taki ma styl. Tak naprawdę nie wiadomo kogo prywatnie lubi, a kogo nie, tym bardziej, że celowo ukrywa swoje prywatne poglądy.

Miss_S

Internet twierdzi, że Sarah Silverman ma polskie korzenie tak samo jak John Krasinski, więc on mógłby ją tak samo nazwać. Są ludzie, którzy gadają na wizji różne rzeczy, bo z tego żyją, a prywatnie wcale się tak nie zachowują.

Miss_S

"Dirty Polak" - oznacza tyle, co sprośny Polak. Szczególnie, że sama ma polskie korzenie. Odrób lekcje, a później się wypowiadaj.

siNNer_pl

To że ktoś jest Żydem a jego przodkowie mieszkali na ziemiach polskich, wcale nie oznacza że ma polskie korzenie. Żydzi nienawidzą Polaków to sprawa oczywista i nie rozumiem jak można usprawiedliwiać ich idiotyczne wybryki, będąc samemu obrażanym. Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś pani Silberman śmiał powiedzieć Dirty Jewish...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hybrid_stigmata

Raczej nic by się nie stało.

hybrid_stigmata

Lecz się mam znajomego żyda który kocha Polaków.

hybrid_stigmata

Mentalność wiernopoddańcza, co zrobisz? Żyd może według niektórych obrażać Polaka do woli, odwrotnie to już faszyzm, antysemityzm i Bóg wie co jeszcze.

siNNer_pl

dirty znaczy brudny

Miss_S

czego się spodziewasz przecież to żydowska faszystka

markin

Doucz się co to jest faszyzm.

AdrianDabrowski

doskonale wiem widać ty nie wiesz
może ci się myli z nazizmem i 3 rzeszą

Miss_S

Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że "goje rodzą się po to, by służyć Żydom". – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych - pisze "Rzeczpospolita".

Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom "nie mieliby po co istnieć". Tłumacząc zaś długowieczność ludzi pochodzenia nie-Żydowskiego rabin Josef użył plastycznej metafory porównując takich ludzi do... osłów. – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda - mówił rabin.
http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociago we-maja-sluzyc-Zydom/

citizenexceed

Są różni żydzi tak jak różni islamiści czy chrześcijanie (są też tacy którzy odrzucają sobory uważają iż nadal powinno się palić niewiernych).

Miss_S

"Moja niania przeżyła RZEKOMY Holocaust" - Sarah Silverman

"JD: Hitler zabił 60 milionów Żydów
Sarah Silverman: Chyba 6 milionów.
JD: Co za różnica?
Sarah: Po pierwsze, 60 milionów byłoby niewybaczalne."

Do tego masz JEDEN żart o Polakach, który udało mi się znaleźć. Właśnie to o Krasińskim.

NickError

Rozmawiasz z twardogłowym taki to jest niereformowalny bo on zawsze wie swoje,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones