Sasha Pieterse

7,4
2 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sasha Pieterse

Na jakiej podstawie? W dodatku jest wyżej od Gwyneth Paltrow i Emmy Roberts... Świat się
kończy :/

Lola140392

Może dlatego, że jest po prostu świetną aktorką? -.-

MruzkaVinci

A na jakiej podstawie tak uważasz? W czym ją widziałaś, skoro uważasz że zasłużyła na miejsce wśród lepszych i z całą pewnością bardziej doświadczonych aktorek? Przecież tak na dobrą sprawę to za dużo się nie nagrała. Jej filmografia jest dosyć uboga. Przynajmniej na razie. Doświadczenie też się liczy :-/

Lola140392

Masz trochę racji, co nie zmienia faktu, iż Sasha ma więcej talentu niż nie jedna doświadczona aktorka:)
Ona jest jeszcze młoda, na 100 % zobaczymy ją jeszcze w niejednym filmie/serialu. :)

Lola140392

Ja uważam, że akurat ona zasłużyła sobie na to miejsce, talent ma a doświadczenie to nie wszystko. Ma z pewnością jest lepszą aktorką niż taka Emma Roberts Która mnie osobiście niczym nie urzekła, a obejrzałam z jej udziałem niejedną produkcje.

Lola140392

Sasha jest bardzo utalentowaną aktorką, która nie zdobyła jeszcze zbytniego doświadczenia. Zgadzam się z przedmówczynią, że Emma Roberts niczym nie urzeka. Jedyne czym może się pochwalić to nominowanym do Oscara tatusiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones