Sasha Pieterse

7,4
2 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sasha Pieterse

Cała obsada Housa powinna jej buty czyścić

wlochacz

Widziałem tylko "The Air I Breathe" a tam nie miała dużego pola do popisu.

wlochacz

W jakim odcinku Housa grała? :>

<za króóóciuutki>

krucjatos

Odcinek nosi tytuł 'Autopsy'. Sezon2 odcinek 2

DeeDee_Spencer

Ta mała z rakiem to była ona?! Hm... Nie podobna (pomijając zgoloną głowę xd).

wlochacz

żartujesz sobie? prawie nigdzie nie grała, a w dodatku jak ją widzę w Pretty Little Liars to mam jej ochotę przywalić! naprawdę myślisz, że np. Hugh Laurie jest gorszym aktorem?

kropkaaa

o to chodzi w Pretty Little Liars, żeby mieć ochotę jej przywalić :D Spełniła swoją rolę :D

wlochacz

no spełnia rolę swoja ;d

wlochacz

haha, żartujesz ? jak widzę taki wpis, to aż mnie bierze...ja nie mam nic do tej aktorki, ale, wg mnie jeśli już ich przyrównać, to ona powinna im stopy całować...;x

sweetxrabbit

Ona gra niesamowicie w Pretty Little Liars taką straszną zdzirę- och nienawidzę jej tam. Ale ja jestem w jej wieku i bardzo ją podziwiam. Jest niesamowita. A szczególnie, że tam nie wygląda na 14 i się tak nie zachowuje a niektóre tam przecież mają po 20 pare.

wlochacz

Właśnie obejrzałam odcinek Dr. Housa z nią. Jest niesamowita! :D.

Cenie ją jako aktorkę.

wlochacz

ja tam housa nie ogladam czesto. Moze przesadziłem z tym czyszczeniem butów, ale ona w tym odcinku zagrała fenomenalnie. Gówno mnie obchodzi, ze jest wiele ważniejszych nazwisk w tym serialu, bo scena z Housem pokazuje jak ogromny talent posiada i tylko to sie liczy a nie nazwiska nawet samego Hugh laurie

http://www.youtube.com/watch?v=qxQ2m_BXN1c

obejrzcie sobie od 8 minuty sceptyczne niedowiarki i powiedzcie ze nie zagrała tego wybitnie mimo tak młodego wieku

wlochacz

O mamo! to ona?
Hausa nie oglądam ,a ten odcinek akurat w tv bodajże 2miesiace temu obejrzałam ;o I się zastanawiałam -co to za dziewczynka ,tak świetnie zagrała;o

No no ale się dziewczyna wyrobiła;)

cocoatea

Housa* gapa ze mnie:>

wlochacz

właśnie widziałam odcinek House'a z nią. kurczę, nie dość, ze niezły popis aktorski, to nawet z chustką na głowie wyglądała ślicznie.
jakby ktoś był zainteresowany, powtórka jutro chyba 10:05 na tvn7

crazy_muffin.

Zdecydowanie nie cała obsada - ale Sasha jest genialna, szczególnie jak na taki młody wiek.

wlochacz

buhaha w Pretty Little Lairs nie mogę już na nią patrzeć , a jestem dopiero w połowie 2 sezonu. Dawno nie widziałem tak zmutowanej nastolatki np. szyja jak u żyrafy , pozy głową masakryczne, w ogóle głowę ma jakąś dziwna. Jest najmłodsza z obsady a wygląda najstarzej.
Przykro mi ale ten typ urody mnie nie rusza, może też i przez jej wiek się zniechęciłem. Rewelacji w każdym bądź razie nie ma, takie jest moje zdanie.

iniini

Haha. Fajnie tylko że rozmawiamy o jej grze aktorskiej a ty nagle wyskakujesz z wyglądem który nie ma kompletnie nic do aktorstwa.
A aktorką akurat jest dobrą. I swoją rolę w Pretty Little Liars spełnia świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones