Scott AdkinsII

Scott Edward Adkins

7,6
14 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Adkins

On musi tam grać. Gdyby zamiast Matta Damona grał Scott to film byłby jeszcze lepszy

Racja! Chetnie bym obejrzal scotta w takiej roli..

Ja bym chciał, żeby zagrał Batmana/Bruce'a Wayne'a w drugim Supermanie, ale zadowolę się też Bourne'em :P

użytkownik usunięty
mrmn

no ja właśnie też bym go chciał i nawet napisałem w tamtym temacie na stronie głównej na pierwszej stronie że widzę go jako kandydata z trzech powodów:

1. Wizualnie bardzo pasuje na Bruce'a Wayne'a
2. Aktorem jest słabym, ale z rolą batmana spokojnie sobie poradzi bo nie trzeba być geniuszem by to zagrać
3. W końcu walki batmana będą efektowne bo te w Batmanie Nolana były fatalnie zrobione.

Uważam, że kwestia aktorstwa Adkinsa to temat do szerszej dyskusji. Znaczy to prawda, że Al Pacino to może z niego nie jest, ale ma facet sporo charyzmy, co udowodnił podbijając serca fanów rolą Boyki, a ta charyzma przede wszystkim potrzebna jest Wayne'owi. Prawda że jest taka, że dotychczas nie grał w filmie, gdzie jego aktorstwo mogłoby być zauważone, grał jak dotąd tylko w filmach akcji. Osobiście uważam, że udźwignął by ciężar gry w tym filmie, jeśli reżyser będzie łebski.

użytkownik usunięty
mrmn

"serca fanów rolą Boyki"

Kto jest fanem tej serii filmów nie może być poważnie traktowany a przynajmniej jego zdanie - widziałem chyba Chapmion 2 (z tym murzynem w więzieniu) i film był tak fatalny, tak denny, że aktorstwo zrównało się z poziomem - a Adkins zagrał tak jak się teraz nie gra - tak jak Lundgren w Rocky'm 4... Jedynie walki były mega efektowne w każdej części ale oglądałem je wyłącznie na youtubie bo na filmie bym ni wytrwał.

Dalej widziałem Adkinsa chyba w "strażniku granic" (ten z finałową walką z Van Dammem) i też zagrał identycznie jak w Champion 2 - a to jest niedobre.

Ogólnie Adkinsa widziałbym jako Batmana pod warunkiem że ktoś by mu pokazał jak grać...

Przesadzasz..Dlatego ze w Strazniku granicy gral czarny charakter i moim zdaniem zagral zajebiscie tak jak w Niezniszczalnych 2..

http://www.youtube.com/watch?v=nzwJIFCNdGU jak dla mnie idealnie :)

ale on gral juz w bournie

mihas

Tak, ale tylko kilkanaście sekund i w dodatku nie przeżył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones