Scott AdkinsII

Scott Edward Adkins

7,6
13 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Adkins

Coś mi się zdaje, że ten aktor za 3 lata zastąpi miejsce Jean-Claude van Damma :). Nie wiem jeszcze nic o nim, ale świetnie zaprezentował się w filmie "Niekwestionowany". Aczkolwiek wiem, ze Van Damma technice walki nigdy nie dorówna. Teraz nagrywa z Jeanem film "Shapherd", mają razem wystąpić w tym filmie. Ciekawe co z tego wyjdzie.

pozdrawiam fanów Van Damma oraz Adkinsa.

Dariusz.

spiderqq

wiesz co nawet mi sie podoba ta wizia van damm juz ma swoje lata widac to w filmach a scott adkins jest mlody i ma warunki fizyczne zeby wymiatac jak van damm i nie jest powiedziane ze nigdy nie dorowna van dammowi bo to jest kwestia treningu a scott adkins z tego co mi wiadomo trenuje duzo ale jak poogladamy film to ocenimy jak razem wypadli narazie pozdrawiam fanow obu tych aktorow;-)

daniel807

Mi on z twarzy trochę trochę przypomina Bena Afflecka.

Jarecki_10

Scott rozniósł by Van Damma szybciutko nawet gdyby van damme był w życiowej formie , oglądnijcie sobie filmy z treningu Scotta i zobaczcie kto co potrafi , van damme trenował jedynie karate a scott z 5 sztuk walki, van damme przynim wypada blado!

Jarecki_10

A mi Ryana Raynoldsa .

Jarecki_10

Dokladnie, mi tez przypomina Bena Afflecka, szczególnie w "niekwestionowanym"

Pijany_Mistrz

sorry za offtopic, ale co myślicie o nowej gwiazdce Gina Carano? http://pl.wikipedia.org/wiki/Gina_Carano zadebiutuje niedługo w filmie Haywire

Turkisz80

Ja nawet nie wiem kto to jest, pierwsze słysze, więc nie mam co sądzić. Sorry xD

daniel807

Trenuje ostro, będą z niego ludzie:)http://www.youtube.com/watch?v=MWu_LXME510

spiderqq

No i co zastąpił? Słabo i raczej nigdy tak nie będzie. Aktorzy którzy potrafią tylko się nawalać już nigdy nie osiągną takiej popularności jak Van Damme czy Seagal. To już nie wróci.

spiderqq

kopacz z niego jest bardzo dobry . Warunki i umiejetnosci posiada naprawde na bardzo wysokim poziomie

zicki

Jestem ciekaw Scott Adkins vs Tony Jaa wydaję mi się że scott łatwi go jak chcę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones