Scott AdkinsII

Scott Edward Adkins

7,6
14 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Adkins

Ani nie ma żadnych klasyków jak pozostali i najsłabiej się bije z nich wszystkich.

Dangeris

Nie jestem ekspertem ale widziałam kilka jego filmów (szczególnie Undisputed 2, 3) i śmiało mogę stwierdzić że potrafi się bić. A tak na marginesie, mi najbardziej nie pasuje tutaj Liam Hemsworth ;). Ten to dopiero nie ma żadnych klasyków...

Dangeris

Myślę, że Championy za takie mogą uchodzić

Dangeris

Jeśli chodzi o to jak się bije, to akurat w tej kwestii pokonałby większość obsady, może Van Damme by się z nim równał, co do klasyków, to rzeczywiście, ma tylko Undisputed 2 i 3, ale pamiętajmy, że to nadal swego rodzaju wschodząca gwiazda.

Dangeris

No bez jaj, najsłabiej się bije???? co Ty gadasz??? Każdego z nich by rozniósł !!!!

szyna83

Powiedz to Szwacenegerowi.

Dangeris

hahahaha zejdź na ziemię

szyna83

nie gadaj z dangerisem: http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni+2-2012-595010/discussion/komandorfoka+ -+sam+jeste%C5%9B+prymitywem%2C+za%C5%82o%C5%BCy%C5%82e%C5%9B+temat+%22prymitywn ego%22+kina+2+dni+temu+i+to+2+razy,1927710 i tutaj se poczytaj ze nie warto z nim gadac http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni+2-2012-595010/discussion/APEL+PRZECIWK O+SZYMPANSOWI+!!!,1932115

Dangeris

"Szwaceneger" już jest dość stary i wątpie by miał jakieś szanse z Adkinsem

szyna83

Jet Li położyłby go jedną ręką. Van Damme też by mu dał radę.

malysz369

Jet Li i Van Damme bez problemu by go położyli choć jet miał by trochę problem choć raczej nie :)

Dangeris

H@H@H@H@ dangeris beka z ciebie. "najsłabiej się bije z nich wszystkich" XD na mistrzow z nim!

Sutaku

Jak dla mnie jest godnym następcą Van Damma ale czy jego kariera ruszy zobaczymy

Dangeris

To fakt nie ma żadnych klasyków, ale dajmy mu jeszcze 10 lat i takimi staną się oba tytuły "Niekwestionowanego" (bo tak tłumaczy się tytuł oryginalny). Stwierdzenie, że jest najsłabszy z tych aktorów co grają w "Niezniszczalnych" to żenada i śmianie się z samego siebie i pokazywanie własnego postrzegania świata sztuk walki i zupełnego braku ogarnięcia w tym temacie. Trenuję od 6 roku życia czyli ponad 20 lat, miałem przyjemność poznać osobiście aktora na mistrzostwach Europy, ba poznałem również Van Damme'a i Michaela Jai White'a. Miałem sposobność obejrzeć pokazy każdego z nich i powiem tyle W tym filmie lepiej od niego walczy tylko Jet Li, Van Damme (z całym szacunkiem dla jego wkładu w kino akcji i niesamowitego uporu i talentu jaki miał ) jest przy nim rzadki jak rosół przy betonie. Ponadto Jest młody ma 36 lat, Michael Jai White w tym wieku zaczął być zauważany mimo występów z Van Dammem w latach 90, a głośno o nim tak naprawdę dopiero od połowy 2005. Poza tym uważam, że z aktorów jest na 3 miejscu jeśli chodzi o sztuki walki i poniósłby porażkę z Jetem Li (nr 1 na mojej liście) i Michaelem Jai White'em (nr. 2) ponadto gościu ma 5 czarnych pasów w najbardziej zabójczych sztukach walki, White ma 7, a Jet Li zrezygnował z walk w zawodach bo przeciwnicy nigdy go nawet nie uderzyli. I nie będę się ty rozpisywał nad talentem Stallone'a, Crews'a czy czy reszty zespołu bo z prawdziwymi sztukami walki mieli tylko Lundgren, który za młodu trenował, Statham, który dobrze trenuje od około 10 lat, a wcześniej był reprezentantem Anglii na Olimpiadzie w skokach do wody. Couture, który walczył w klatce jest zapaśnikiem ze sztukami walki miał kontakt za młodu. Adkins jest dobry i chwała mu za to. Więc proszę ludzie, którzy się nie znacie nie ośmieszajcie się stwierdzeniami, które Was zawstydzają i obrażają porządnych ludzi.

Wedrowiec865

że co?

Dangeris

albo jesteś głupi, albo nieśmieszny. cokolwiek by nie było, jest źle

Wedrowiec865

polac mu - dobrze gada

Wedrowiec865

Uważasz że Lundgren jest rzadki ?

pawelc11

Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź ok? Nigdy bym nie powiedział, ze jeden z moich ulubionych aktorów jest rzadki.

Wedrowiec865

Sorry, źle to zrozumiałem :P

Wedrowiec865

walka Scott'a z Norrisem byłaby ciekawa :D

mucha131

wtedy gdyby miał Norris te 40 lat mniej :)

Dangeris

Dangeris chyba pomyliłeś z jakimś innym aktorem, że się słabo bije ;) Na przyszłość też poczytaj http://en.wikipedia.org/wiki/Scott_Adkins

Dangeris

Nie sądzę, najsłabszy w tym zestawieniu jest Willis - bo ani on nigdy nie pakował ani nie zna żadnych sztuk walki. Scott rozłożyłby tam każdego bo większosć to emeryci - problemy miałby ze Stathamem, Li i Crewsem.

KWallander_2

Co Ty, Statham nie miałby z nim szans w realu. Crews jest z kolei tylko porządnie napakowany. Ale co do Jeta Li, walka byłaby całkiem ciekawa.

Vegeta88

Jason umie się bić, totez w realu obstawiałbym 50/50, obaj trenowali te same style walk choć adkins nie skąpi używania nóg, choreografie Stathama są pod tym względem ostatnio oszczędne - choć w Transporterze i najnowszym Safe wg mnie pokazuje najpiękniejszą głębie swych umiejętności. Plus Jet Li - owszem, wszyscy trzej są dla mnie w Ex2 najlepsi. Reszta to emeryci w stanie przedzawałowym.

KWallander_2

Van Damme nie jest jeszcze takim emerytem bo jest tylko od Jeta o 3 lata starszym

prof_mateusz27

ale jeżeli chodzi o karierę to już jest

Dangeris

nie ma klasykow takich jak Stallone czy Van Damme, ale jest obecnie jednym z najwiekszych twardzieli kina akcji, razem z Jasonem Stathamem.

Sutaku

Do Jasona Stathama to mu jeszcze bardzo daleko. Jason już sobie wyrobił markę i to porządną przez takie hity jak Transporter czy Przekręt, a Adkins jeszcze porządnie nie błysnął. Może za parę lat to tak, ale nie obecnie.

malysz369

umiejętnościami już na pewno błysnął

malysz369

chyba mówisz o jego karierze aktorskiej bo walczy dużo lepiej od JS

szyna83

Tak, mówię o karierze.

malysz369

chyba że tak

Dangeris

Jakby Ci potargał futerko, to inaczej byś gadał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones