Scott AdkinsII

Scott Edward Adkins

7,6
13 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Adkins

Jako wojownik ten facet jest niesamowity, jego umiejętności walki są naprawdę ogromne, co pokazał w Championie 2 i 3, Tournament i w paru innych. Tylko ciężko go ocenić jako aktora, w całej swojej karierze, nie grał w żadnym filmie wymagającym jakichś większych umiejętności aktorskich, choć udało mu się stworzyć bardzo dobrą, trochę nierealną, ale wartą zapamiętania kreację Yuri'ego Boyki z serii Champion.

Ja osobiście jestem dużym fanem Scotta i mam nadzieję, że pokaże się kiedyś z bardziej aktorskiej strony niż tylko tej wojowniczej. Może pokaże coś w nowym serialu Mortal Kombat, gdzie ponoć ma grać Sub Zero, krążą też plotki, że prowadzi rozmowy w sprawie Niezniszczalnych 2, co mogłoby rozpędzić jego karierę:)

Pozdrawiam:)

mrmn

jak dla mnie w Undisputed 2 i 3 swietnie sie sprawdzil rowniez jako aktor... ja np gdybym mial przez caly film gadac tak swietnie ruskim akcentem to bym chyba kupe zrobil :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones