Scott AdkinsII

Scott Edward Adkins

7,6
13 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Adkins

niepotrzebnie tylko dal sie obijac van dammowi lungrenowi i stathamowi w filmach.

damianho15

Ty się dobrze czujesz? Ty myślisz że on tam się na serio tłukł? Po prostu zagrał złego bo mu za to zapłacili tak samo jak Seagal w Maczecie.

frycek49

no troche za duzo tego zlego gra.

damianho15

Może lubi nie którzy aktorzy po prostu lubią grać złych gości w takich filmach. Mi tam się podoba jak on gra złych gości, tak samo lubię w takich rolach Richarda Nortona i Davida Carradine'a. Jak jest film i oni grają złych gości to od razu wiadomo że będzie coś ciekawego

damianho15

pewnie nie ma wyjścia, albo zagra złego albo w ogóle nie zagra

damianho15

Adkins przegrał z Lundgrenem tylko raz w Universal Solider:Day Of Reckoning. Z Van Dammem Adkins przegrał tylko 2 razy. Stathama to on by dawno rozniósł, to samo powyższe dwie były gwiazdy kina akcji.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

z vanem 2 razy?

Strażnik Granicy i nowy US!

AdamBayern01

Ogladales wogole Ten Nowy US?! Bo ja tak i tam widzialem ze wygral z lundgrenem i van dammem!!!!

maju90

racja. zabił obu

sionek180

A noc racja Mój błąd, przepraszam :)

sionek180

Jeśli jesteś fanem wspaniałego kina akcji, to zapraszam do głosowania http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni+2-2012-595010/discussion/Najlepsze+fil my+akcji+sensacyjne+lat+-+g%C5%82osowanie,2038051

maju90

Lundgrena zabił, ale Van Damme to już go klepał konkretnie i "dał się" zabić Adkinsowi ;) Oczywiście to tylko filmy, więc nie ma się co sugerować.

Lizmak

Nie ma, co porównywać Adkins jest młody w zdecydowanie lepszej formie od van damme i na pewno w realnej walce skopał, by mu tyłek. Ale ciężko się nie po kusić o porównanie obu tych panów. Scott podobnie widowiskowo walczy do J.C V
a, może nawet podniósł te widowiskowość na wyższy poziom. No cóż, miło popatrzeć na młode pokolenie, które z kopaniny robią sztukę

Herretyk

Racja. Niestety Adkins nie może juz liczyć na taką popularność jak np JCVD :( wiadomo inne czasy i "boom" na tego typu kino niestety minął.Moim zdaniem Adkins jest nie tyle bardziej widowiskowy od Van Damma co walczy agresywniej, brutalniej, dobitniej. Sama akrobatyka na podobnym poziomie.

Lizmak

Będę nie poprawnym optymistą, i powiem, że tego typu filmy przezywają ostatnio mały renesans. Spójrz choćby na Niezniszczalni. No ale fakt faktem, te czasy minęły.

Herretyk

Jasne i to jest super, ale sam wiesz, że to jednorazowy projekt -tribute, hołd złożony tym gwiazdorom. Jak już zabraknie Arniego, Sylvka, Chucka, Seagala i Van Damma to bedzie bieda:/

Lizmak

Tak ale przyroda nie znosi próżni. Tak więc głowa do góry

użytkownik usunięty
Lizmak

nie może ich zabraknąć!

użytkownik usunięty
Lizmak

Dobrze powiedziane. Adkins już na pewno nie zdobędzie takiej popularności jak Van Damme czy inni.. Ale na pewno będzie się wyróżniał wśród komedii romantycznych : D

Herretyk

Zapraszam do głosowania na najlepsze akcyjniaki. Link podałam wyżej ^^^. Pozdrawiam Kasia. ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CyboRKg

Jest słabym aktorem to fakt, może kiedyś się rozkręci a może nie, ale o tym jak walczy nie należy dyskutować. Lepszej choreografii walki nigdy w życiu nie widziałem. Nie wiecie co piszecie. Do większości filmów akcji, które oglądacie i którymi się tak podniecacie to właśnie on układa sceny walki. więc pod tym względem zasługuje na szacunek. PEACE

codename_91

Dokladnie,masz racje!!!

codename_91

zgodze sie ze za walki zasluguje na szacunek ale dlamnie idealem walk jest tony jaa z ong bak jest zjawiskowy i przewyrzsza adkinsa o wiele takie moje skromne zdanie

AdamBayern01

statham by zdmuchnal adkinsa jak paproch

gok_U

Hahaa..smieszny jestes Adkins Przewyzsza Stathama i Tonego jaa umiejetnosciami i to nie jedno krotnie...Pod jakim wzgledem tony jaa przewyzsza adkinsa? tony ja jest Kaskaderem A ADKINS mistrzem sztuk walk!!!!!!!

maju90

zobacz jak powstawaly filmy z tony jaa i wtedy bedziemy dyskutowac ok?

gok_U

No jak powstaly?Nie znasz sie a wypowiadasz skoro twierdzisz ze Tony Jaa Jest lepszym Fighterem od Adkinsa

gok_U

A W sumie to udowodniles Jaki z ciebie znawca,I przy tym Osmieszyles sie takim tekstem jak "statham by zdmuchnal adkinsa jak paproch" Jestes jednym slowem zalosny!!!!

maju90

zalosna to jest twoja twarz a nie chodzilo mi o ilosc danow tylko o efektownosc walk w przypadku jaa ale do tego trzeba umiec czytac i8 nie mam do ciebie pretensji bo nie mozna miec pretensji do kogos kto nie ma mozgu pozdrawiam serdecznie czesc

gok_U

Takie puste sa twoje wypowiedzi ze az brak slow,Dalej podtrzymuje swoja opinie o tobie jestes zalosny!!!!!

gok_U

A jesli nie lubisz Adkinsa To zostaw to dla siebie a nie blednie sie wypowiadaj Po prostu NIE Hejtuj!!!!! Mam Respect do Stathama,Tonego i Scotta No ale Lepszym fighterem jest Scott i to wiadome chyba

maju90

ja nie mam nic do Adkinsa tylko uwazam ze Tony robi wszystko bardziej realistycznie i bez wspomagania i nie jest tylko kaskaderem ale tez choreografem scen walki twoje zdanie jest takie a moje inne

użytkownik usunięty
gok_U

gok_U zobacz na biografie Adkinsa ma 5 czarnych pasów, do tego jest silnie umięśniony, wysoki i potrafi robić ewolucje jakie sie Tonemu Jaa nie śniły a Stathama w prawdziwej walce miałby na 1 min bo Jason jest tylko aktorem kina akcji i nie umie walczyć żadnym stylem perfekcyjnie :D

Tylko weź pod uwagę, że niektóre sztuki walki (typu wushu) jakie trenował Scott Adkins są czysto widowiskowe i w ulicznej walce nie mają praktycznego zastosowania.
Statham nie jest tylko aktorem, sporty walki trenuje dłużej od Adkinsa. Trenował kick boxing, boks, capoeirę, kung fu. Przez wiele lat trenował też boks tajski, w którym miał szansę na mistrzostwo Anglii, ale wybrał karierę aktora. Poza tym Jason należał do drużyny olimpijczyków, gdzie zajmował się pływaniem i skokami do wody, a patrząc jak restrykcyjne są treningi pływackie jego wydolność organizmu jest pewnie o połowę większa niż Scotta.
Wiadomo, że z uwagi na wiek Jasona, pewnie teraz w bezpośredniej walce wygrałby Adkins, bo Jason lata największej sprawności ma już dawno za sobą, ale gdyby Statham miał te 10 lat mniej to on byłby faworytem.
Bardzo lubię Scotta Adkinsa, ale to Jason Statham jest aktualnie panującym królem "nowoczesnego" kina akcji i nikt mu tego nie zabierze. Scott Adkins będzie jego następcą.

użytkownik usunięty
gerwazy_3

Gerwazy_3 gdyby Adkinsowi proponowali takie role w filmach jak Stathamowi to Scott wymiatałby według mnie bardziej niż Jason puki co trafiają mu sie role w średnich i nisko budżetowych filmach w których nie ma okazji dać z siebie 100% całe szczęście że powstał Undisputed i otworzył mu drogę do kariery. Mam nadzieję że będzie kiedyś grał w takich produkcjach jak Jason a na pewno będzie jego następcą :D

Mądra wypowiedz..Bo ten Gerwazy chyba wlasnie nie widzial scotta w Undisputed 2 i 3..Nie sadze by Statham lepiej zagral..pzdr

gerwazy_3

Statham tez trenowal sztuki walki lecz nie mial w nich zadnego czarnego pasa nawet.. a Adkins jest misztrzem sztuk walki Ma czarny pas w Wushu, Tae Kwon Do, Kick boxing, Judo i Jujutsu i ma jeszcze na dodatek kilka stylow walki opanowanych.I mial wlasna szkole walki w wieku 21 czy 22 lat..wiec jesli chodzi o umiejetnosci to Adkins Jasona nieco przerasta..

maju90

Myślę, że nie do końca ogarniasz temat, a się wypowiadasz. Po pierwsze to, że ktoś zdobywa czarny pas, nie oznacza, że dobrze umie się bić, pasy zdobywa się głównie za opanowanie techniki. Nie wiem czy wiesz, ale jest mnóstwo 14 latków, którzy mają czarne pasy, a są nawet 10 latkowie z czarnymi pasami, nie wspominając już o dziewczynce imieniem Varsha, która czarny pas zdobyła mając 5 lat (możesz sobie wygooglować jak nie wierzysz). Poza tym, czarny pas nie oznacza, że ktoś opanował tę sztukę walki do perfekcji, bo w np. w Judo i Jujutsu po 5danowym czarnym pasie, jest jeszcze 5 wyższych (najwyższy 10dan-czerwony). W Taekwondo, czarny pas dzieli się na 10danów.
Wiesz, dlaczego Statham nie ma czarnych pasów? bo w większości sportów walki jakie trenował (boks, muay thai, capoeira, kung fu tradycyjne) nadawanie stopniów nie istnieje, rozumiesz teraz?
Podsumowując, chcesz tego czy nie to Statham ma większe osiągnięcia jeśli chodzi o sporty walki, bo czarne pasy mogą mieć nawet dzieci, a mistrzami kraju w jakimś sporcie walki(Jason był tego bliski) zostają nieliczni.
Jeszcze jedna sprawa, sądząc po waszych loginach Ezio jest od ciebie 7 lat młodszy, a o wiele mądrzejszy. Nie zachowuj się jak jakiś pseudo fan, bo jest to dziecinne. Na siłę próbujesz stawiać Adkinsa ponad wszystkich, mimo że w temacie sporu nie masz nawet podstawowej wiedzy.
Nie wiem też po co mi napisałeś co ma i co trenuje Adkins, bo wyobraź sobie, że ja doskonale umiem czytać i zdawałem sobie z tego sprawę.
I dla twojej wiadomości oglądałem Undisputed 2 jak i 3, czego byś się dowiedział gdybyś chociaż kliknął na mój profil, bo mam to w najwyżej ocenianych, a nie snuł swoje domysły. Pewnie nawet oglądałem z Adkinsem więcej filmów niż ty.
Co do samego Undisputed i Stathama, to też nie sądzę by Jason tam lepiej zagrał, bo Adkins zrobił to perfekcyjnie, zresztą do Undisputed Jasona by nie wzięli, bo potrzebowali kogoś młodszego. Za to również można stwierdzić, że Scott nie zagrałby w Transporterze czy Adrenalinie, tak dobrze jak to zrobił Statham.
Obaj są dobrymi aktorami jak i sportowcami, na porównywalnym poziomie, jedyna różnica to taka, że Jason nie jest już tak młody jak Scott, pogódź się z tym.
I tak najlepszym fighterem z aktorów jest Michael Jai White, tu nie ma co kwestionować.

użytkownik usunięty
gerwazy_3

gerwazy_3 jeśli sądzisz że po nicku wiesz że jestem młodszy od maju to sie grubo mylisz, nie wiem ile on ma lat ale ja mam 17 i jestem wystarczająco inteligentny aby pojąć niektóre rzeczy. Co do Adkinsa i Stathama to tu muszę ci przyznać rację czarne pasy zdobywa się za opanowanie danej sztuki pod względem techniki i nie koniecznie będą sie one sprawdzać w prawdziwej walce i dlatego ciężko mi rozstrzygnąć pojedynek Statham vs Adkins. Scott na pewno potrafi wykonywać lepsze ewolucje co pokazał w Undisputed :D nie widziałem jeszcze takich kopniaków w powietrzu chyba że w Matrixie :D
A Statham natomiast mógł zostać mistrzem kraju, dlatego tylko ich prawdziwy pojedynek rozwiałby nasze wszelkie wątpliwości :D Puki co jedno jest pewne oboje nie potrzebują kaskaderów do wykonywania niektórych scen :D

gerwazy_3

Kim ty ku*rwa jestes By porownywac poziomy madrosci moj a Ezio...Jestes jedynie dlatego za Stathamem bo jest wieksza gwiazda kina niz Adkins..I chyba nie czytales mojej calej wypowiedzi o tym ze Adkins mial wlasna szkole walki, a szczycisz sie tym ze Jason mial szanse na mistrzostwo to czemu jej nie wykorzystal?!..(i dla twojej wiadomosci jestem Adkinsa fanem a nie pseudo!) i jak napisal Ezio tylko prawdziwy pojedynek by rozwial nasze watpliwosci !.I mysle ze na tym skonczymy bo nie ma sensu sie klocic..pozdrawiam

maju90

Ja też jestem fanem Adkins'a, ale też jestem fanem Statham'a i gwiazdą nr.1 kina akcji jest póki co Statham, bo ma lepszy i większy dorobek produkcji filmowych w których zagrał, dlatego napisałem, że Adkins będzie jego następcą. W kwestii walki po między nimi nie faworyzuje nikogo (a nawet mam świadomość, że teraz Adkins by wygrał, ale nie przewagą umiejętności w walce, tylko ogólnej sprawności, bo jest prawie 10lat młodszy), dlatego wkurza mnie jak ktoś to robi, bo jest to zwykłe gdybanie.
A nie ustosunkowaliście się co sądzicie o Michaela Jai White'a, przekozak no nie?

gerwazy_3

Dobra przyznaje ci racje..MJW tez moim zdaniem jest dobrym fighterem tylko wiek juz nie ten.

gerwazy_3

Tony Jaa też trenował Wushu

Potrafi robić ewolucje jakie się Tonemu nie śniły? Tu się z Tobą nie zgodzę, powiem tak, oboje walczą bardzo dobrze ale z tymi ewolucjami to dowaliłeś. Takie porównywanie ich na forum nie rozstrzygnie, który z nich jest lepszy, musieli by się zmierzyć ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie bo jakby się pozabijali nawzajem to by nie wyszły kolejne dobre filmy z Tonym i Adkinsem ;/.

gok_U

I co glupio ci!?

maju90

Na kolana i do dzioba i chajtnijcie sie z nim Pozdrawiam

gok_U

Do dzioba to ty bierzesz lamusie...

maju90

Dobry jestes chyba zostaniemy kumplami pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones