Scott AdkinsII

Scott Edward Adkins

7,6
14 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Adkins

po prostu zajebiście, co tu dużo pisać

pitbuyll

Moim zdaniem w Champion 1 to taki zajebisty nie był...

mrmn

Mogę się mylić, ale mam nieodparte wrażenie że nie grał w Champion (1cz), może dlatego nie był taki zajebisty.

dziabal13

Właśnie dlatego:P Pierwsza część działa się w Stanach, głównymi bohaterami byli Wesley Snipes i Ving Rhymes. Undisputed 1 nie ma nic wspólnego z 2 i 3.

mrmn

Ogólnie mam wrażenie że Champion 2 to był taki Reeboot jedynki, jeszcze identyczny jest jak Skazany na piekło z JCVD ale duzo lepszy.

Mateo_SF

Panowie, Champion I, to był, można powiedzieć wątek z życia Tysona. Nigdy nie zostało to potwierdzone, ale według wielu ludzi, właśnie ten film opiera się na przeżyciach Mike'a Tysona, który trafił do więzienia za rzekomy gwałt, potem z niego wyszedł i od razu został mistrzem świata. Jedynie walka w więzieniu, w której przegrał, nigdy nie została przez niego, ani jego agenta potwierdzona (i nie ma się czemu dziwić).

A Champion II, oraz III to zupełnie inne filmy. Chociaż druga część może wydawać się podobna, kiedy to mistrz świata wagi ciężkiej trafia do rosyjskiego więzienia.

mrmn

hehe 1 nie była dobra, bo Adkinsa nie było - proste ;)

pitbuyll

najllepiej zagrał w 3 bez dwóch zdań ;)

AdamBayern01

Czekamy za 4-tą częścią ;]

Cobra93

no, oby powstała :) a słyszeliście coś o niej? :)

AdamBayern01

W głównej roli będzie Scott Adkins, film ma powstac w 2012r. podejrzewam, że po wyjsciu Niezniszczalnych 2, ponieważ Scott już ma na facie jakieś zdjęcia z planu niezniszczalnych, gdzie jest podobny do Boyki. ;] A do Undisputed nic tylko Wellaperki czy fan mady od użytkownikow.

Cobra93

oby był taki zajebisty jak 3 :) mój tata mówił o tym filmie: rewelacja ;)

pitbuyll

Wymiata! Rola Yuriego zajebista. Najlepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones