Scott AdkinsII

Scott Edward Adkins

7,6
13 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Adkins

Koleś niezle wymiata nogami i dodatku jest dobrze zbudowany...

369barthez

Dokładnie to samo pomyslałem jak go zobaczyłem pierwszy raz w filmie "Niekwestionowany2" On mi sie bardziej podobał jako aktor w tym filmie niż umięsniony główny bohater ktory tylko umiuał boksować i sie prężyc.Wystarczy popatrzec na trening który robił i przygotowywał się do filmu "Niekwestionowany3"http://www.youtube.com/watch?v=MWu_LXME510&feature=player_emb edded
Dla mnie to kolejna generacja aktorów która cos potrafi, a nie do byle jakiej sceny brać sobie kaskadera.Bruce Lee,Jackie Chan,Jet Lii oni potrafili coś samemu pokazać.

369barthez

Van Damme-a nikt nie zastąpi . tyle mam do powiedzenia

marcino241984

Van Damme jest legenda racja nie do zastapienia :)

369barthez

Szkoda jedynie, że gra w mało znanych filmach:/ Jedyny chyba bardziej znany film z nim to Undisputed II, a moim zdaniem zasłużył na grę chociażby w "Niezniszczalnych", gdzie moim zdaniem świetnie by pasował.

mrmn

no...juz wystapil z jego corka w filmie...

369barthez

aktor znakomity ale van damme jest niezastapialny

dawid10809

Gdy bym nie obejrzał 2 i 3 części Undisputed, to pewnie też bym rzekł że Van Damme jest nie zastąpiony, ale jednak po obejrzeniu obu tych części mogę śmiało stwierdzić ze Van Damme'owi rośnie wielki konkurent, świetny wojownik któremu aktorstwo jak widać nie wychodzi złe, wręcz przeciwnie rewelacja, na pewno obejrzę więcej filmów w których brał odział

dan_

Jego umiejętności mówią same za siebie. Gościu ma 5 czarnych pasów i raczej jest bardziej fighterem niż aktorem, a na razie zagrał chyba najlepiej Yuri'ego Boykę.

ejdam17

to prawda, jest wojownikiem, a jego popis umiejętności aktorskich jak i walecznych jako aktora możemy podziwiać właściwie "niestety" tylko w undiputed'ach

użytkownik usunięty
dan_

zobacz sobie ninja albo strażnik granicy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones