Scott Speedman

Robert Scott Speedman

7,1
4 160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Speedman

"Tylko w duecie" i przede wszystkim "Underworld" 1 i 2 to najlepsze filmy gdzie można zobaczyć Scott'a! No i jeszcze w "Felicity" i "XXX 2" był spoko. Za całokształt należą mu się brawa. Dobry z Niego aktor.

Robson_77

talent?? o czym ty piszesz ??? w ilu filmach go widziales ??bo ja w jakis 7 ... ten aktor gra sztywno ,kompletny brak emocji ;/gdyby mial talent widac by go bylo w obsadzie bardziej ,,kasowych ,, filmow;]
xxx 2??? przeciez ten film to totalny gniot(nie mylic z jedynka;])

ps: zwroc uwage na jego usta gdy sie nie usmiech --jak żaba;p;p]:-)

samuel666

Po 1 to ja tam na usta mu nie patrze bo tego sa jego fanki,a nie ja ;)
C o do jego ról filmowych to wytłumacz mi łaskawie jak miał inaczej zagrać swoich bohaterów w filmie "Underworld" 1 i 2 skoro miał właśnie tak zagrać zwykłego,szarego człowieka, którego nagle wciągnięto w mroczny świat wampirów o którym nawet nie śnił (i właśnie dobrze że zagrał "sztywno"). To samo się tyczy "Tylko w duecie" - czyli marzyciel co chwila nazywany "nieudacznikiem".Ja to widziałem z 3 razy i mnie to przekonuje. W serialu "Felicity" (oglądałem rzadko,ale jednak) też miał być nieśmiałym kolesiem i co (?) wydaje mi się, że wypadł dobrze.. Co do "XXX-2" to film jest ogólnie klęską w porównaniu do 1,ale tam tez miał rolę z góry zawsze określoną, a mianowicie postać federalnego sztywniaka, który jednak ostatecznie pomaga Ice Cube'owi. Na KASOWY film przyjdzie jeszcze czas (jakby nie było ma dopiero 31 lat)...
Zatem sorry, ale o co Ci chodzi z tym oburzeniem Twoim "o czym Ty piszesz???" (?) !!!

samuel666

...Aha, a jeszcze jak widze w Twoich "ULUBIONYCH" filmach jest "Underworld" 1 i 2 (nomen omen Speedman też tam gra) to tym bardziej Cie nie kumam :/

Robson_77

Moim zdaniem jeżeli chodzi o jego gre w Underworld to niema co sie doczepiać również w Underworl Evolution. Potwierdzam teze że grał sztywno w Underworld ale zato w Underworld Evolution zagrał wspaniale:P I wydaje mi sie że ta "sztywna gra" w 1 to jaknajbardziej mogła być zimprowizowana

Robson_77

Myśle że nie ma sie go czepiac... facet jest przystojny i nawet nieźle gra... podobało mi się jak zagrał w Underworld 1 i 2 :D tylko jedno mam złe wspomnienie z jego grą aktorską. Bo raz zagrał gościnnie chyba w Archiwum X i tam zagrał jakiegoś potwora z takimi czarnymi oczami... bleee! ale tak gośc jest spoko i dobrze gra... :)
pozdrawiam :)

StarFish

Widzicie ja mam zupełnie inne odczucia, w underworld było go mało więc tak nie raził mnie i dałem Underworldowi 9/10. W dwojce z filmu o wampirach zrobił się scigany, a w tle wampiry, ale to nic, dałem 2/10 drugiej części, ze względu na Speedmana. Prawie za każdym razem kiedy się pojawiał na ekranie, miałem dość, to jak prowadził dialogi, jak starał się grać oczami, ciałem było tak drętwe, że aż mnie to denerwowało, a nie pamiętam, aby jakakolwiek gra innego aktora tak na mnie działała.

Jeżeli jak tu czytam według niektórych to jego najlepsze role, to nie będę się brał za inne filmy z jego udziałem:)

Oceniłem go na 1/10.

Tysma

Jednak oglądałem z nim jeszcze "Moje życie beze mnie", ale widać w nim lepiej sobie radził niż w underworld 2, bo go nie zapamiętałem, więc nie raził swoją grą, ale też nie zachwycił:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones