Scott Speedman

Robert Scott Speedman

7,1
4 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Speedman

Aktor fajny i taki przystojny w "Unterworld"!!!!!!!

użytkownik usunięty
andzia_4

no, masz racje. co prawda pierwszy raz widziałam go w "underworld" i bardzo mi się podobał. chyba jest mało znany, co? ale podoba mi się.

kruczek :)

andzia_4

zgadzam się w 1000% w Underworldzie koleś był super!!!!
Pozdrawiam ;)

andzia_4

Heh.. Macie rację:) Koleś był taki extra... Słodki, ale tu jakaś niezbyt piękną fotę mu wkleili...

Californian

dokładnie... w underworldzie był boski;)

andzia_4

W Underworldzie robił za kłodę numer 1, w My life without me też się nie popisał, a z XXX2 nawet go nie kojarzę... Słaby aktor ot co.

andzia_4

Ja go oglądałam tylko w "Nieznajomych" i jakoś mnie nie zachwycił.

andzia_4

Kojarzę go tylko z "Underworld" i faktycznie... jest tam nieziemsko przystojny, szczególnie w 2 części - cudny:)
A na tej fotce jest podobny do Matthew McConaughey:)

justynalab

Ciekawe w którym miejscu... >,>

andzia_4

Po obejrzeniu 2 filmów jego udziałem ciężko wypowiadać się nt. jego zdolności aktorskich. Ale jedno mogę powiedzieć na pewno: jest pięęękny!

ksieciunio4

Ja również nie oglądałam dużo filmów z jego udziałem, ale Underworld mi wystarczy. Tam zobaczyłam go po raz pierwszy. Jest cudowny
i to spojrzenie!:) :) Najbardziej podoba mi sie w długich włosach...
Gdyby jakiś film był beznadziejny to i tak bym go obejrzała ze względu na samą jego osobę:)

andzia_4

Nooo w Underworl był po prostu Boooski. :D

Monika_160

No właśnie był... bo w ostatniej części go nie ma... No ale w następnej już mam nadzieję, że będzie i że nie dadzą tej roli komuś innemu bo to byłaby porażka :)

ruda72

Ostatnio też rozmawiałam o tym z kimś. Ja też jestem załamana jego brakiem ale w 5 cz. już go chyba raczej powinni dać, bo jak nie to na prawdę będzie porażka.

Monika_160

Jak na mój gust to Kate i Scott są tam idealnymi aktorami :) Czasami jak oglądam filmy to niektórzy aktorzy mi nie odpowiadają i wiem, że inny zagrałby lepiej... ale jakoś w Underworld nie wyobrażam sobie innych, nawet w myślach nie potrafię tego zrobić:D

ruda72

No ja też tak mam. Underworld pierwszy raz oglądałam pare lat temu, to wtedy tylko obejrzałm no i nic takiego poprostu fajny film, a teraz mam jakby to ująć "fazę na Underworld" np. wczoraj oglądalam "Igraszki losu" tylko ze względu na Kate B. :D

Monika_160

Powiem tak... nie tylko Ty tak masz:D więc to chyba normalne mieć manie na punkcie aktorów ;)
Igraszki losu oglądałam ale ze wzgledu na Cusacka ;)
Ale co do Scotta... oglądałam tylko takie filmy jak: Underworld i xXx 2 następny poziom (<- i to jeszcze przez przypadek na niego natrafiłam) nie mogę zdobyć filmów w których on gra ;/ a nie ukrywam że chciałabym, bo jak narazie to o jego grze aktorskiej mało co mogę sie wypowiedzieć :) no a o urodzie - to juz co innego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones