Scout Taylor-Compton

Desariee Starr Compton

6,4
1 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scout Taylor-Compton

Tak w skrocie mozna opisac ta aktorke, wiedzialem ze jest strasznie słabą aktorka, ale po obejrzeniu Halloween 2, z czystym sumieniem moge powiedziec ze ciezko byloby w ogole znalesc gorszą. Nawet nie wnikam w jej głos, jest tak okrutnie denerwujący ze chocby nie wiem co, film ogladalem z wielkim bólem, jej krzyki nawet nie brzmia jak krzyki. Absolutne beztalencie, nie dorownuje do pięt innym aktorkom ze znanych slasherow jak "Teksanska Masakra Piłą Mechaniczną" z 2003 roku, czy nawet głownej bohaterce filmu "Lęk - the Creep". Krotko mowiąc bezmózga "antyaktorka". Mam nadzieje ze zadna firma producencka po obejrzeniu Halloween 2, nigdy do niej nie zadzwoni z propozycją zagrania głownej roli.

latmasken

Eee, zagrała tak jak miała zagrać. Zauważ, że to rola córki bohaterki granej przez Sheri Moon Zombie, która ma również dziecinny głos(seans "Domu 1000 trupów" i wszystko jasne). Przez to i również zachowaniem przypomina młodszą wersję mamusi. !!!UWAGA SPOJLER!!! A że krzyczy... Cóż sam piszczałbym jak dziewczyna:), gdyby gonił mnie 2-metrowy psychol.

bartas28

!!!UWAGA SPOJLER!!! w moim poście wyżej jest niepotrzebne:).

latmasken

Otóż nie zgodzę się z tym. Sam Reżyser Rob Zombie wypowiadał się bardzo pozytywnie na jej temat . Powiedział że jest bardzo profesjonalna jak na ten wiek. Potrafi się dostosować do swojej roli. Bardzo dużo z siebie daje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones