Scout Taylor-Compton

Desariee Starr Compton

6,4
1 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scout Taylor-Compton
lati

Ale Andy biedny.

SabineThirteen

E tam, chyba już nie, ma nową dziewczynę i zapewne jest happy xd

lati

Tak, tak... Juliet Simms, nie ?! xD

SabineThirteen

Dlaczego biedny ? Ona jest bardzo w porządku.

lati

Szczęściara ? Według Mnie ten chłopak ma coś z głową.

lati

Sam jego styl mówi sam za siebie. Zwłaszcza jego wygląd. Tak właściwie co ci się w nim podoba ?

agnieszka25xd

Może chodziło jej ,że szczęściara bo już nie jest jego dziewczyną :)

agnieszka25xd

że ma taki styl nie znaczy że ma coś z głową -.- każdy sie ubiera jak chce i wgl -,- nie znasz nie oceniaj -,- proste.? bo mi sie wydaje że tak.

agnieszka25xd

Niestety, wiele ludzi ocenia Andy'ego i cały zespół po wyglądzie -,- A jak go nie znasz to nie oceniaj. To, że się tak ubiera może wynika z tego, że grają taki gatunek muzyczny. Widziałaś kiedyś zespól grający rocka, który był ubrany na np. w pomarańczowe koszulki i chodził w białych garniturach? Bo ja jakoś nie ;_;

iPreceLek

Zgadzam się

lati

zauważyłam że jest podobna do jego obecnej dziewczyny Juliet Simms, o dziwo obie są od niego starsze więc Andy gustuje w starszych dziewczynach, to może np. znaczyć że jest dojrzały i nie chce wiązać się siksą więc dobrze o nim świadczy :P Tylko żę wszystkie jego dziewczyny jakieś takie brzydsze od niego xD Ale za to wyglądają na mądre i sympatyczne kobity szczególnie ta obecna, nie jakieś cizie, nie jakieś gwiazdorki co gwiazdorzą tylko naturalne dziewczyny z którymi można "konie kraść", czyli w sumie nienajgorzej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones