Scout Taylor-Compton

Desariee Starr Compton

6,4
1 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scout Taylor-Compton

beznadzieja. i tyle w temacie.

SabineThirteen

Emanuje od ciebie mądrość życiowa. To zdanie tak mnie przekonało że zaraz się załamię.

agnieszka25xd

Aha, świetnie. Tyle że ja po prostu wtedy wyraziłam swoje zdanie. Teraz w sumie mam gdzieś jak Scout gra. Nie jestem Jej fanką, ale nie musisz się tak burzyć gdy ktoś wyraża swoje zdanie. Spokojnie, nie zjedz mnie.

SabineThirteen

Nie no spoko. Tylko ta twoja wypowiedź była jakaś taka ........ Nie uzasadniona. Zdziwiło mnie to że nie napisałaś nawet czemu jej nie lubisz, to twoje wyrażenie zdania takie tak jak napisałam jakieś nie uzasadnione. Napisz coś więcej. A i jeszcze jedno wyraziłaś swoje zdanie ok, szanuje je spoko i nie zjem cię.

agnieszka25xd

Ogólnie to... ja sama nie wiem. Są takie wypowiedzi na forum, które wypadałoby usunąć z biegiem czasu. Nawet według mnie moja własna wypowiedź jest bez sensu, teraz ta dziewczyna mi nie przeszkadza. Także przepraszam za swoje bezsensowne zachowanie sprzed roku, i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones