Scout Taylor-Compton

Desariee Starr Compton

6,4
1 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scout Taylor-Compton

nie dość że nie ma piersi to gęba jak niewypał:
http://www.exposay.com/celebrity-photos/scout-taylor-compton-monster-house-los-a ngeles-premiere-oDZrAM.jpg
żenada w porównaniu z Curtis

deamon82

Ja myśle że jest ładna tylko to kiepska fotka ale masz racje !!!! Jamie Lee jest nie zastąpiona !!!!!

deamon82

no nie,totalna racje brzydka jest bardzo wiele wiecej jest lepszych do tego filmu od niej lasek np.ashley tisdale :P:P:P albo amber tamblyn bo bardzij doświadczona w graniu w horrorach ;D;D

Victoria_FrancesxD

ashley tisdale wogule by się nie nadawała ale Amber TAK to była by świetna Laurie !!!!!!

deamon82

nie no już nie mów że jest taka ochydna.jest bardzo ładna i nie mów że jest żenada bo może dobrze zagra laurie ale nie zastapi nam jamie

andzia1316

Tak napewno nie jest brzydka !!! i nadaje się do tej roli 100x lepiej niz Ashley Tisdale.... Ale Jamie Lee była nie zastąpiona !!! Według mnie filmowa Lynda również nie pasuje a Annie strzał w dziesiątke ;) !!!

Sidewinder

ooo gaasz no ok może sie nadaje lepiej niż ashley ale by sie też znalazła 10000 aktorek nadających sie do tej roli lepiej niż ona chociażby nawet Ashley peldon tez grała w horrorach czy niech juz nawet bedzie to kristen stewart zastąpiła tą Scout Taylor-Compton w "posłańcach" bo jest leszą aktorką ,chociaż też jej nie lubie ;D;D

Victoria_FrancesxD

Ashley Tisdale bardziej by na Lynde pasowała ;p ale juz sie do tej Kristiny "przyzwyczaiłem" hehe a co do Laurie to myśle że mogłaby też zagrać tą role Rachel Hurd-Wood albo mogliby wybrać debiutantke ;p w końcu Jamie Lee w Halloweenie zadebiutowała xD

deamon82

po twojej wypowiedzi stwierdzam iż jestes jakis niewyrzyty i powinnienes sie leczyc.
i wszystko co piszesz swiadczy równiez o twoim niskim poziomie.
żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones