Sean Connery

Thomas Sean Connery

8,5
38 694 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Connery

Sean Connery to po Piercie Brosnanie najlepszy Bond ale moja ulubiona postać grana przez niego to Ojciec Indiany Jonesa i Jymy Malone ( nie dziwie sięże dostał za tą rolę oscara )

Bondman

Moim zdaniem jest on nawet lepszy ot Brosnana w roli Bonda :D, a jego rola w Nietykalnych jest najlepsza :D

Bondman

ECH... on był najlepszym Jamesem Bondem... a najlepszy film z jego udziałem to "NIETYKALNI"

mq90

Wiem że może głupio się tak przyznawać ale z okazji 50 lecia filmów o Jamesie Bondzie muszę stwierdzić że Connery jest najlepszym Bondem i nie dlatego że był pierwszy ale ma on w sobie charyzmę ,której inni Jamesowie nie mają.Brosnan był Bondem w latach mojego dzieciństwa dlatego stawiałem go ponad wszystkich ale ostatecznie za najlepszego uważam Seana z powodu iż jest on ogólnie świetnym aktorem ("Nietykalni"... scena śmierci i łzy w moich oczach) i jak nie patrzyć Connery grał (bez względy na to czy "Nigdy nie mów nigdy więcej" jest wliczany do oficjalnej Bondowskiej serii czy nie) 7 krotnym Bondem co czyni go na równi z R.Moorem rekordzistą we wcielaniu się w Bonda. Zresztą macię na moim blogu artykuł w którym ustawiłem od najlepszego do najgorszego.Sean jest najlepszy !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones