Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Może i jest ładna, ale wygląd ma bardzo dziecinny, mi się nie podoba. Aktorka z niej słabiutka, pewnie nie zdała żadnej szkoły aktorskiej. Nie rozumiem czemu takie osoby grają w filmach, jak by nie było prawdziwych młodych aktorek z dyplomem i talentem.

kamiloza

To chyba dobrze, że młodo wygląda... Kiedy będzie miało 40 będą jej dawać najwyżej 30.
A takie osoby zatrudniają w filmach, bo znane nazwisko przyciąga do kin... nieważne, że inna nieznana aktorka zagrałby lepiej.

Ahmed_1

Mi chodzi o to że że dziecinie wygląda.

(A takie osoby zatrudniają w filmach, bo znane nazwisko przyciąga do kin... nieważne, że inna nieznana aktorka zagrałby lepiej)
/Myślisz że to dobrze? Niestety kino jest coraz gorsze, sława ważniejsza od talentu.

kamiloza

Zjawisko zatrudniania znanych osób do ról filmowych pomimo ich nie zawsze najwyższych kwalifikacji, nie jest dobrą tendencją ...ale skuteczną. Oni potrafią liczyć pieniądze, wierz mi.

Ps. Selena dla jednych wygląda dziecinnie, dla innych po prostu młodo ;)

Ahmed_1

Masz racje.

kamiloza

Dla mnie jest bardzo dobrą aktorka chociaż ładniej spiewa niz gra ale każdy ma swój gust

Violetta_Stosel

Hahaha, śpiewać? :D Mam nadzieję, że to był żart. Co jak co, ale śpiewać to ona na pewno nie potrafi. Zobacz przynajmniej jeden jej występ na żywo (i bez playbacku). Aktorka też z niej marna...

MileyNashville

Prześlij linki do tych filmików. Aktorką jest dobrą ,bardzo lubie filmy z jej udziałem

MileyNashville

I tak przy okazjii to na scenie prawie wszystkie gwiazdy używają pleybecku no bo spróbuj tańczyć i śpiewać jednocześnie i to czysto.
Ten Bieber (nie lubie go) on też śpiewa z pleybecku.A Martina przecież ona ładnie spiewa ale na scenie też czasami puszczaja pleybeck bo tańczyć i śpiewać jednocześnie na scenie jest bardzo trudno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones