Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

nie wiem czemu ludzie się tak nią podniecają. urodą wcale nie powala a jej popularność opiera się chyba tylko na tym że chodziła z bieberem bo gazety wkoło tylko o tym piszą (jakby to było interesujące).. w dodatku słaba z niej aktorka i piosenkarka
PS. To tylko moje zdanie

ewela_35

No mi akurat nawet podobała się w Kopciuszku i Czarodziejach, ale nie jest jakoś mega utalentowana. Też nie wiem czym tu się tak zachwycać. Jest ładna, no, ale bez przesady, jakąś miss świata nie jest. A co do Biebera... Zawsze chętnie czytam temat o nich, ale to i tak nic wielkiego... a co do jej głosu... to go nie ma :p

o_OJunior

dzięki, przynajmniej ktoś się ze mną zgadza :)

ewela_35

Jak dla mnie śliczna. Aktorka średnia, wokalistka żadna. Uważam że związek z Bieberem jest ogromnym minusem dla jej wizerunku, ale w sumie co mi do tego.

ewela_35

Ja wręcz nie mogę znieść jej cukierkowego, podrasowanego przez programy głosu :)

Angie_Bangie

ja też :) może nagrywać piosenki w studiu ale to jak śpiewa na żywo to już... każdy wie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones