Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

to mogła byc jej przełomowa rola, a trochę to położyła i dała się wsadzić w schemat "grzecznej i nijakiej"
http://zaliczone.blogspot.com/2013/06/bez-kaca-spring-breakers-2012-rez.html

obywatelw

ciekawy jestem czy ty przed ekranem chciał/abyś kręcić dupą ? czekam na odp ;p

BitchesLoveCake

haha, nie widzę związku : >

obywatelw



"to mogła byc jej przełomowa rola, a trochę to położyła i dała się wsadzić w schemat "grzecznej i nijakiej"

czytając Twoją wypowiedź jasne jest to, że nie zachowywała się tak jak pozostałe dziewczyny, ktore m.in uprawiały grupowy seks w basenie ;p

więc moje pytanie ma sens i związek z Twoją wypowiedzią :)

BitchesLoveCake

człowieku to film, saama zdecydowała się na rolę (bo właśnie chciała zerwać wizerunek grzecznej dziewczyny) to miała kręcić dupą. a że jej nie wychodziło to jakoś się nie wybiła- miernie

fryzelowa

ja ją doceniam właśnie dlatego, że pomimo tego iż zagrała w tym filmie nie zrobiła tego czego nie chciała

BitchesLoveCake

tym właśnie zepsuła sens całego filmu

BitchesLoveCake

@BitchesLoveCake dobra wypowiedź nie sposób się nie zgodzić :D
@fryzelowa ale ten film nie miał większego sensu więc nic nie zepsuła plus była chyba jedynym aspektem by można było powiedzieć, że ten film miał morał ;]
mnie się jej rola podobała xd

BitchesLoveCake

jak wyżej. robienie czegokolwiek na pol gwizdka (w tym kontekscie moze to brzemiec co najmniej dwuznacznie:>) to żadne wyjscie.

poza tym milo mi bedzie odpowiedziec tez na to pytanie o charakterze osobistym: P nigdy nie byłam i niebiosa wiedzą, że też nigdy nie bede twarzą firmową disneya. ale gdybym zdecydowala sie przyjac role od korina, to zrobilabym wszystko zeby te szanse wykorzystac. selenie sie nie udalo, widocznie inna psychika: < no i nie wiem czy wiesz, ale gra aktorska to nie prawdziwe zycie, wiec lepsza gra nie oznacza, ze reszta dziewczyn stoczyła sie na dno spoleczne : P

BitchesLoveCake

przecież ona wygląda jak dziecko, nie nadaje się do takich filmów, komedia romantyczne disneya to max dla niej

oskarson997

jakoś dostała tę rolę :/
jakby wyglądała jak dziecko to by w tym filmie nie zagrała !

BitchesLoveCake

wcisnęli ja na sile żeby ciemniaki takie jak Ty się cieszyły ze mogą oglądać swoja ulubiona aktoreczkę z lat dzieciństwa, no offence true story

oskarson997

ciemniakiem to nazywaj siebie zasrany bachorze !

BitchesLoveCake

sory fanatyku seleny gomez, prosze nie bij

obywatelw

Zgadzam się z tobą. Mogła być , ale nie była.
Myślę , że ta dziewczyna miałaby ambicje do większej roli w tym filmie , ale Korine nie dał jej szansy.
Z chęcią zobaczyłabym ją w większej roli w Spring Breakers.

obywatelw

Przełomem by było gdyby zagrała w jakiejś większej produkcji a nie w kiczowatym filmie o tym jak to się "bawi" gimbaza no sorry

pmarchlewicz

zachowaj te swoje posrane wypowiedzi dla siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones