Sergiusz Żymełka

6,7
1 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sergiusz Żymełka

Czy On jest gejem?

użytkownik usunięty

Czy to prawda, że Sergiusz Żymełka jest gejem?

użytkownik usunięty

Skąd masz te info? ale sie uśmiałem....

użytkownik usunięty

Nie pamiętam dokładnie, ale czytałem gdzieś o tym, a teraz nie mogę tego znaleźć...

użytkownik usunięty

ściema pewnie totalna bzdura... ktoś coś palnie ...

Wiem, że kiedyś pannę miał, więc raczej nie :)

użytkownik usunięty
inkainkowska

Skąd masz tego newsa ciekawego :D?

Żaden news, info sprzed jakichś 5 lat :)

inkainkowska

Krzysie Ibisz czy Piasek mają/mieli nawet żony i dzieci więc to nic nie znaczy :)

inkainkowska

Może być bi

to prawda, on woli chłopców

O ile wierzyć, że to jego prawdziwe konto...
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007935336792&fref=ts

kiaruchna

Raczej nieprawdziwe. Tutaj ktoś znalazł pochodzenie tego zdjęcia:
http://www.wykop.pl/wpis/9319022/#comment-25366696

Wygląda na to, ze pochodzi ono z zagranicznych stron (dopiero później wrzucono je na fb). Poza tym na koncie podany jest wiek "19 lat" no i ten Kraków. Albo kompletny zbieg okoliczności (imię i nazwisko), albo fejkowe konto.

jestem ogromnym fanem Sergiusza, mam ogromną nadzieję, że jest gejem i jest szczęśliwy z jakimś fajnym chłopakiem <3

MarcinVM

masz ogromną nadzieje, że jest gejem? lewactwo już do reszty wam mózgi wyżarło. można komuś życzyć, żeby był zdrowy, bogaty, itp, ale żeby był gejem? wtedy jest się lepszym czy jak? brak słów

Stefanek

No to przecież życzy. Bycie gejem to zdrowie i bogactwo. Dlatego ja na ten przykład jestem chory, bo cierpię na heteroseksualizm i jestem biedny. A każdy kto jest zdrowy na homoseksualizm jest jednocześnie bogaty, czego tutaj nie rozumiesz?

alfonskarim

jeszcze powiedz, że jesteś biały? oj biedaku, jak żyć

Stefanek

Typie zabij się serio, jak można być tak ograniczonym w 21wieku, co Ci XD roznice robi orientacja rasa czy religia?! Miej swoje poglądy ale nie poniżaj się i zachowaj je dla siebie zamiast kwestionować poglądy osób tolerancyjnych. Jest to żenujące, widocznie nie masz nic innego w życiu, niż to ze należysz do norm uwzględnianych w Polsce.

krzychu318

kompletnie miśku nie zrozumiałeś o co mi chodziło XD Taki wasz obraz wielce tolerancyjni nowocześni.. jak ktoś powie coś o gejach nie robiąc im przy okazji laski to trzeba go zgnoić bo pewnie homofob. LOL dla ciebie

jeżeli, to prawda, że jest gejem, to szkoda, bo jest uroczy

kaja1994maja

Twoim tokiem myslenia to Szkoda to ze ty jesteś hetero

Maciej jestes Gejem ?

niestety to prawda, mówią że często można go spotkać w klubach dla zboczeńców

Wqrzony

Zboczeńców ?

Wqrzony

Żenada, nie wiem czy znasz znaczenie tego słowa, ale to ze preferujesz cos innego niż większość osób w twoim gronie nie robi z tej osoby zboczeńca nie ma to nic wspólnego z orientacje za to jeżeli idziesz tym tropem to zorientuj się w środowisku swojego kościoła może tam się znajdzie kilku „zboczeńców”. I D I O T O

Jesteście do kosza na śmieci wszyscy, czy was ktoś pyta o orientacje, zakładam ze nieXD
Wiec na co wy to robicie samo to pytanie jest nietolerancyjne jbc. Każda osoba której robi to roznice jest ograniczona umysłowo nie mam zamiaru się produkować z wytłumaczeniem mojego zdania, jak nie dociera to znaczy je jesteś debilem jbc i polecam dostosować się do aktualnych czasów. Kretyni XD nie wasza sprawa kto z kim sypia całuje się i mieszka a jak sprawia sprawia wam to kłopot znaczy ze nie macie co robić w życiu wiec polecam zabrać się za robote albo znaleść hobby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones