Seth MacFarlane

Seth Woodbury MacFarlane

8,6
4 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth MacFarlane

Gdybym miała szansę być z takim kolesiem jak on, byłabym najszczęśliwszą kobietą na Ziemi! Jest wybitnie inteligentny, błyskotliwy, niewiarygodnie kreatywny i utalentowany, swoim poczuciem humoru powala na kolana. No i ma taki sexowny głos, że wymiękam... Nawet na temat gandzi i polityki ma takie samo zdanie jak ja:)...

http://youtube.com/watch?v=ZCfTNgz3GeQ [youtube.com/watch?v=ZCf...]

Andziaaa

Uwierz mi, że prawie każda kobieta chciałaby takiego faceta! Mnie też cechy, kttóe wymieniłaś najbardziej kręcą. Jak facet jest tak inteligentny jak on i ma takie poczucie humoru to jestem zakochana po uszy. Poza tym jest do tego niesamowicie charyzmatyczny, całkiem przystojny no i jest mistrzem w tym co robi, a to zawsze robi wrażenie. Tak naprawdę nieważne, co człowiek robi - ale jak jest w tym mistrzem i jest go za co podziwiać, no to wtedy mam pozamiatane. Powiem w ten sposób, dla takiego faceta to ja naprawdę mogłabym zrobić bardzo wiele :D I żeby nie było, że jestem materialistką i chodzi mi o jego pieniądze - mógłby nawet bankrutować a ja i tak dalej bym była zakochana po uszy :)

Andziaaa

Przecież to idiota

Dudeupbro

Może nie idiota, ale to fekalne poczucie humoru... taka, zdecydowanie bardzo pociągające

Andziaaa

Owszem jest strasznie utalentowany. Nigdy bym nie przypuszczał, że podkłada głos tylu tak różnym postaciom. A który głos jest dla Ciebie najbardziej seksowny? Jako Peter G.? ;)))) i ten śmiech :)

schnix

Koleś nie podkłada głos ,a stworzył kreskówkę i nie tylko :) sama jesteś idiota :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones