Seth Rogen

7,2
18 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth Rogen
piter_jo

twoja wypowiedź to cienka wypowiedź
i tyle...
najpierw uzasadnij

ziomczyslaw

jeśli widziałeś jakikolwiek film z tym "aktorem" to masz uzasadnienie, to ty powinieneś uzasadnić za co dałeś mu taką notę

piter_jo

Lubię go, bo mnie bawi. W przypadku aktorów komediowych oceniam ich nie według ich talentu, a według tego, czy mnie bawią. Na filmach z Rogenem dobrze się bawię i to jest u niego na +. Wiem, że może powinienem dać mu ocenę za talent aktorski, ale już taki jestem, że jak mnie coś bawi, to dam maksymalnie 7, a on mnie bawi jak nikt inny (no prawie).

ziomczyslaw

Ależ przeczysz sobie. Aktor komediowy musi mieć talent aby bawić. Ten Pan mnie nie bawi a wręcz irytuje.

piter_jo

Osobiście mnie irytuje, że w każdym filmie gra takiego samego idiotę, podobne gagi i sposób intonacji oraz brak filmów w których mógł by się pokazać jako prawdziwy aktor a nie tylko komediowego przygłupa, po obejrzeniu kilku filmów z owym Panem stwierdzam, że nie potrafi on grać ... Zdania nie zmienię do puki nie zobaczę filmu gdzie liczy sie kunszt aktorski a nie przy głupawe teksty.

IronBastard

"DO PUKI" AHAHAHAHAH

IronBastard

uważam tak samo. Hm... jestem ciekaw, jak poszło mu w Steve Jobs - może tam lepiej się wykazał jako aktor.

piter_jo

Święta prawda. Tak nędznych filmów jak z nim - daleko szukać.

liton

Ja bym go tak nisko nie ocenial na 5 zasługuje , momentami jest zabawny ale brak mu tego czegoś ;p i mam nadzieje ze w hoolywood go nie zaszufladkuja jako wyłacznie goscia co zagra kretyna w durnej komedii bo tak to on sie nie rozwinie;p

piter_jo

Facet nie potrafi inaczej grać nikogo. W każdym jego filmie gra identycznie. Psuje tylko filmy.

mt_one

Bo on się nadaje tylko do roli głównej:)

mt_one

Skąd wiesz, że nie potrafi? Póki co nie miał szansy się wykazać.
Carrey i Sandler również mają opinie aktorów jednego gatunku, ale potrafią też zagrać poważne role.

piter_jo

jest mega smieszny, moze nie ma wielkiego talentu, ale w filmach z jego udzialem zawsze sie usmieje do lez;D ten smiech jest epicki;d

twiggygirl

Świetny z niego aktor komediowy i komik zarazem.

piter_jo

Do tego jest obleśny (powinien mieć zakaz rozbierania się przed kamerą), ma cholernie irytujący głos, bo skrzeczy, a jego śmiech brzmi jakby odzywało się jego drugie ja, które ma porażenie mózgu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yossarian84

Żebyś miał do czego trzepać? nie sądzę, hejterku.

Claudia92

Trzeba być naprawdę żałosną szmatą, żeby określać normalnego gościa mianem obleśnego.

yossarian84

Cieszę się, że Ty jesteś na tyle normalny, żeby nazywać kogoś "szmatą" bez powodu.
Pan Seth Rogen jest osobą publiczną, jest aktorem (podobno). Widząc jego spasione ciało mam prawo do ocenienia go. Płacę za to. Ty nie masz podstaw ani prawa nazywać mnie "szmatą" i lepiej daruj sobie dalsze pisanie kim jeszcze według Ciebie jestem, bo wystarczy jeden fajny mail do administracji Filmwebu i stąd lecisz, rozumiesz? fajnie.

Claudia92

Ciężko ci musi być na świecie. Jedyna piękna w świecie pełnym obrzydliwców. Tylko ty jedna taka cudowna :*

yossarian84

Tobie musi być ciężej. Niedoceniany przez świat, wyzywasz ludzi, żeby choć przez moment poczuć się zajebistym. To smutne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Claudia92

bardzo celna diagnoza ;)

crips2

Jeśli odnosi się to do mojej wypowiedzi na temat S. Rogena, to dziękuję :)

Claudia92

Nie przejmuj się Claudia92 tym yossarian84. Od razu widać, że coś z nim nie tak. Pewnie ojciec go gwałcił całe dzieciństwo, a matka na to patrzyła biernie, dlatego nienawidzi kobiet i całego świata. Człowiek o inteligencji ameby i problemami które go przerastają. Aż serce boli, że tacy ludzie mają dostęp do internetu.

paolo1976

Ależ ja się nie przejmuję. Tylko teraz pewnie do Ciebie się doczepi, bo zobaczy okazję do wywalenia swojej zajebistości :]

piter_jo

Zgadzam się, od czasów Sandlera nie widziałem bardziej irytującego "komediowego" aktora.

Kalafiores

Karolak by się obraził ;)

marcin261287

Hehehehe. Tekst dnia jak dla mnie ;)

piter_jo

bo to żaden aktor nie jest tylko żyd stąd ma dostęp do aktorzenia w hollywoodzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones