Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

z jakieś marnej 310 pozycji na jeszcze marniejszą 311!!!! coś trzeba z tym zrobić! do dzieła narodzie proSharukhowy!

KonradJS2

Mnie też to niepokoi. Tym bardziej, że tak nagle i o tyle punktów. Coś rzeczywiście jest nie tak. Przecież ostatnio nie pokazało się zbyt wielu wybitnych aktorów zagrażających naszemu SHAHRUKHOWI. Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych, ale weszę tu podstęp. Chyba, że ktoś mi wyjaśni w racjonalny sposób to zadziwiające zajawisko.

Marguerite

Coś tu nie tak :( Ale już jest na 309 miejscu Nasz Shahrukh :P
Tak to jest, kurcze... Ludzie obejrzą z Nim jeden film i myślą, że już wszystko o aktorze wiedzą. Potem bezmyślnie dają takie oceny jak widać :(

Madleen

Wczoraj dałam mu ocenę 10/10 może to troszkę pomoże wybić mu się z tego 309 na wyższe miejsce.

czar15_2

Dzięki za poparcie naszej sprawy. Gdyby te oceny były rzeczywiście odzwierciedleniem odczuć filmomanów, nie powiedziałabym nic. Ale nie sądzę mi się żeby tak było. Ten nagły spadek w ocenie SRK wydaje mi się podejrzany. Dlatego witaj w naszym klubie. Zapewniam Cię, że Twoja ocena nie jest na wyrost. My tak naprawdę GO oceniamy.

Marguerite

nam brakuje skali:)

użytkownik usunięty
KonradJS2

Ktoś ma najwyżej problem ze wzrokiem i komuś się coś pomyliło!
Ludzie apelujemy nie mylcie się, ponieważ odbija to się na naszym samopoczuciu, co może być niebezpieczne dla otocznia:P

yyyyy ale komu się co pomyliło bo nie jarze?;)

KonradJS2

Ja też nie jarzę komu co się pomyliło Konradzie :0
Ale co tam... Skaczmy do nieba bo Shahrukh już jest na 2999 pozycji. Huuuurrrrraaaaaaa!!!

Madleen

Hip hip hurrra , hurrra , hurrra byle tak dalej mam nadzieje że wróci szybko do pierwszej setki i popsuje rasistom i wrogą humor ;P

Preity27

Miejmy nadzieję. Ona umiera ostatnia. Jest już na 299 pozycji !!! Hura!!! Nasi górą! Zawsze to mówiłam. Talentu nie zagłuszą głosy rasistów i wrogów tej pięknej kinematografii. A nasz SHAHRUKH to nawet naszego wsparcia w SWOJEJ obronie nie potrzebuje. Jest królem i tyle.

użytkownik usunięty
Marguerite

Aż musiałam sprawdzić, bo nie mogłam uwierzyć:D Za niedługo będzie w top 100 :D

Widzicie to, co ja. Już jest 7,97... Kurde, cud jakiś normalnie. W 3 dni o 0,03 w górę poszła ocena Shahrukha! :P

Madleen

Madleen! Wszystko pięknie, ale ponownie jest na 300!!! :( Ktoś dołki kopie. Jak dowiem się kto, to wiórki polecą. To najzwykleszy w świecie sabotaż!!! Ot co!!!

użytkownik usunięty
Marguerite

Właśnie dlatego nie powinnyśmy o tym pisać... bo ktoś daję mu specjalnie niskie oceny żeby nam na złość zrobić... poczekaj... będę skłonna w akcie zemsty dać nawet All'owi Pacino 1!!!!!

Mnie to niepokoi. Może przesadnie węszę tu spisek, ale te gwałtowne skoki w ocenach i to o tak dużą ilość punktów, wyglądają mi na regularną wojnę podziemną między zwolennikami bollywoodu a innej kinematografii. Nie żebym była stronnicza, ale (po wypowiedziach drugiej strony) sądzę, że rozpoczętej przez oponentów bolly. My nie pchamy się na ich fora z wyzwiskami i nie szydzimy z ich idoli. Ten brak szacunku dla odmienności gustu to takie smutne. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones