Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
31 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Jak przeczytałam, że miała zagrać Katniss, to się prawie załamałam. Naprawdę kompletnie nie
wyobrażam jej sobie w tej roli. W "Niezgodnej" też niezbyt mi pasowała. Moim zdaniem ona wydaje się
taka dziewczęca, słodka, urocza, a bohaterki tych dwóch książek (filmów) powinny być, jak dla mnie
twarde, silne, takie z charakterem. Nie mówię oczywiście, że źle zagrała, bo zrobiła, to całkiem
dobrze, ale jednak zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Tris . Ogólnie sądzę, że nie pasje ona do roli
Tris i zawiodłam się oglądając ją na ekranie.

To zabawne, bo Woodley poprawiła moje wyobrażenie na temat Tris. Dla mnie książki nie były zbyt ciekawe, ale film.. Moim zdaniem znacznie podwyższył poziom historii, a bardzo w tym pomogła Shailene :)

Rose_Clementine

Świetnie się odnalazła w roli Tris ! :)

Rose_Clementine

Gdyby nie ona, to te filmy byłyby kompletną klapą.Zatem szacun dla niej.

też nie za bardzo wpasowała się w moje wyobrażenie Tris,ale tragedii nie było :D

Dla mnie pasowała do tej roli prawie idealnie :-)

użytkownik usunięty
EverybodyLoveBooks

Zazdroszczę wam, bo jak dla mnie niestety trochę zniszczyła film.
Czemu uważacie, że była taka dobra ?

Ja sama nie wiem, chociaż czytając książkę inaczej wyobrażałam sobie Tris, to jak dla mnie ta aktorka na prawdę dobrze się spisała, moje koleżanki uważają tak samo, dla mnie nie była przesłodzona, tylko taka jaka powinna być. ;)

EverybodyLoveBooks

Uważam, że dobrze wypadła w roli Tris!

Jak dla mnie to o wiele poprawiła postać Tris :) Dodała jej właśnie takiej kobiecości, delikatności, ale pokazała też charakter. W książce była raczej jakaś taka zakompleksiona. I tak sobie ją mniej więcej wyobrażałam.

W książce Tris opisywana była jako niska dziewczyna z buźką i budową dziecka, więc w sumie Shai spisała się w tym wydaniu, bo ma taką niecodzienną, dziecięcą urodę.

jej uroda trochę mnie drażni.
zdecydowanie nie pasuje mi też do tych ról i cieszę się, że jednak to jennifer zagrała katniss.

_j_w_

u mnie tak samo. dla mnie shailene jest po prostu brzydka

kostek5255

Mi ciężko obiektywnie powiedzieć bo się zakochałem ;)

kostek5255

Brzydka? :d Chyba jej zazdrościsz ;/

Poczekaj do drugiej części czyli "Zbuntowana". Tam jest jak to ujął z któryś aktorów jak terminator :) w drugiej części będzie twarda, silna, taka z charakterem, jak chciałaś :)

paula11305

twarda to mało powiedziane :D Już nie mogę się doczekać 2 części ! :)

nati2099

Ja też się nie mogę doczekać 2 i 3 części:) Szkoda, że tylko tyle części będzie. Powinni z kilkanaście części jeszcze nakręcić:P Uwielbiam ten film i tych aktorów, a szczególnie Theo Jamesa czyli "Cztery". Jest bardzo przystojny :*

paula11305

Potwierdzam :D On jest niesamowicie przystojny, ale mało znany. Przedtem nie znałam go :)

nati2099

Też go nie znałam i cieszę się, że poznałam. Chyba się zakochałam w nim :* Cudowny <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones