Shannon Briggs

6,4
98 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannon Briggs

Let's go CHAMP! Let's go CHAMP! Let's go CHAMP! Call me CHAMP!

DziurawaMarysia

Fartownie zobył pas mistrza świata.Dobre pojedynki dawał z Foremanem i Fothą.

Koneser_Kielce

Fartownie to fakt. Ale jak nie kochać tego wariata? :)

DziurawaMarysia

Niech w końcu zawalczy wywywał Klitschke ale nic nie wynikło i Haye i nic.Zobaczył bym walkę z Ugonohem.

Koneser_Kielce

Klitschkowie już nie walczą przecież. Poza tym kiedy Briggs robił te swoje prowokacje w kierunku Ukraińca to wtedy by już nie miał szans z Wladimirem. Haye chyba teraz przeniósł się znowu do cruiser. The Cannion najlepsze lata ma już za sobą ale w swoich najlepszych latach był w piątce najlepszych ciężkich globu.

DziurawaMarysia

Briggs czasami przegrywał walki które powinien wygrać np z Sedreckiem Fieldsem czy Willsonem i chyba był chory na astmę przez co miał problemy z kondycją.

Koneser_Kielce

Ale miał (wciąż ma) mocne uderzenie. W dziejszych czasach nie wielu jest zawodników, którzy mają ponad 50 KO's na swoim koncie.

DziurawaMarysia

Każdy kto ma mocny cios może odmienić losy walki a Lennox Lewis powiedział że to Briggs miał najmocniejszy cios ze wszystkich jego przeciwników.Briggsa bym zobaczył z którymś naszym ciężkim.

Koneser_Kielce

Z Wachem. Może wezmą go na NGB2 xD

DziurawaMarysia

Jak Briggs będzie zwlekał z powrotem to w końcu to będzie z niego wrak i nawet taki Zimnoch go pokona.

Koneser_Kielce

Dobra wróćmy do współczesności.

Dzisiaj Kownacki vs Martin

i Kowalkiewicz vs Andrade

Twoje typy?

DziurawaMarysia

Kownacki to powinien wygrać obawiam się tylko o sędziów punktowych a Kowalkiewicz przegra po wyrównanej walce.Czekają kibiców świetne walki Joshua vs Povetkin,Masternak vs Dorticos, Głowacki vs Wlasov może bumobijca dostanie dobrego rywala.

Koneser_Kielce

Szczególnie czekam na Joshua vs Povietkin i Wilder vs Fury. Mam nadzieję, że po tych pojedynkach dojdzie w końcu do starcia Joshua vs Wilder (jeśli wygrają), bo fajnie żeby w końcu zapanował 'niekwestionowany mistrz' w królewskiej kategorii wagowej. Co chyba od czasu dżentelmena z Twojego awataru, nikomu się nie udało.

DziurawaMarysia

W junior ciężkiej jest jeden mistrz Usyk więc w ciężkiej walka Joshua vs Wilder musi się odbyć.Klitschko walczył z każdym kto był w Top 10 prócz Valueva a Lennox z każdym prócz Bowe bo wiedział że Lennox go rozniesie i wolał wyrzucić pas do śmieci a jeżeli nie dojdzie do walki Joshua vs Wilder to będzie słabo.

Koneser_Kielce

Valuev był wielki i silny ale niezdarny. Haye go rozwalił więc z braćmi Klitschko nie miałby szans. Tak naprawdę szkoda, że nigdy nie doszło do pojedynku ukraińskich braci ale obiecali matce i taki pojedynek nigdy nie wchodził w grę. Od czasu końca ery Lennoxa wiadomo, że to właśnie bracia byli największymi kozakami w ciężkiej.

Co do Lennoxa to wiadomo, że Bowe go unikał. Już na olimpiadzie Brytyjczyk (walczący wtedy pod flagą Kanady) rozwalił Big Daddy'ego i od tego czasu ten się go bał.

Co do Usyka to wiem, że jest niekwestionowanym w cruiser. Co prawda walki z Muratem nie widziałem ale słyszałem, że to był pojedynek do jednej bramki. Podobno Ukrainiec ma w niedługim czasie przejść właśnie do kategorii wyżej ale nie wróżę mu tam większych sukcesów. Z Wilderem, Joshuą i Furym nie ma raczej szans. Choć walka z Bellew byłaby ciekawa.

DziurawaMarysia

Valuev powinien przegrać nie dwie walki a więcej bo z Donaldem nie wygrał i Ruizem również a Holy wypunktował go jak profesor.Pewnie walka Klitschko vs Valuev wyglądała by tak że Klitschko by obijał Bestie ze wschodu i po 12 jednostronnych rundach by wygrał.

Koneser_Kielce

Brawa dla Kownackiego za pokonanie byłego mistrza świata. Choć obaj doskonale wiemy, że Charles Martin zapisze się w historii boksu zawodowego jako jeden z najbardziej fartownych czempionów w historii. W walce o mistrzostwo - kontuzja rywala, a w pierwszej obronie praktycznie poddał się bez walki, bo wiedział, że nie ma żadnych szans z Joshuą.

DziurawaMarysia

Szkoda że przewidziałem porażkę Kowalkiewicz.

Koneser_Kielce

Trafiona zatopiona. Po takim nokaucie ciężko będzie się jej podnieść. Ale nie oszukujmy się. Tak naprawdę w wielu walkach miała dużo szczęścia. Statystyki są bezlitosne dla niej tylko jeden nokaut i to nie w UFC tylko w Polsce z jakąś mało znaczącą rywalką.

Chciałbym żeby się podniosła ale wydaje mi się, że Karolina dużej walki w UFC już nie dostanie.

DziurawaMarysia

Joanna Champion może jeszcze zawalczy o pas ale Kowalkiewicz wątpie.Najbliższe KSW będe chyba oglądał ale tak na prawdę interesują mnie tylko dwie walki.

Koneser_Kielce

Jak Rose przegra to JJ będzie pierwszą pretendentką do odzyskania mistrzowskiego pasa. Dla Karoliny szansą na sukces jest powstanie nowej dywizji kobiecej, o której się już mówi od jakiegoś czasu.

DziurawaMarysia

KSW średnio lubię, bo widać, że Kawulskiemu sodówka do głowy odbiła. Martin natomiast mnie wkurzył tym jak potraktował Wojtka z MMANews. Natomiast trzeba im oddać, że na polskim rynku sportów walki nikt tak perfekcyjnie nie potrafi budować napięcia i całego spektaklu, który jest nierozłącznym elementem wielkiego sportu i wielkich pieniędzy.

Janikowski to przyszłość polskiego MMA. Niedługo powinien się znaleźć w UFC.

DziurawaMarysia

Kobiece MMA jest bardzo ciekawe Nunes,Cyborg,Andrade,Namajunes,Shevchenko.W Polsce jeszcze może coś zdziała Agnieszka Niedźwieź ale po ostatniej walce ma wiele pracy przed sobą.

Koneser_Kielce

TO prawda. W przeciwieństwie do boksu, gdzie nikt nie przywiązuje specjalnie wagi do kobiet to w MMA walki pań czasem potrafią skraść show. A to dlatego, że ten przekrojowy sport w wykonaniu kobiet jest często bardziej widowiskowy. Takie gwiazdy jak Gina Carano, Ronda Rousey czy JJ teraz, tylko to potwierdzają.

DziurawaMarysia

Szkoda że Rousey i JJ nie były w takiej samej wadze bo ich walka by pewnie była świetna.W boksie kobiecym mamy Brodnicką,Piątkowską,Sidorenko która walczy pod Polską flagą i Olę Magdziak Lopes dobrze że zdobywają pasy mistrza świata i Europy jednak ich walki często są mało porywające.

Koneser_Kielce

Ronda okazała się nie mieć charakteru, bo to się z nią zaczęło dziać po walce z Holm to jakaś masakra. Wcześniej obrażała inne zawodniczki, a potem płakała u Ellen, że myśli o samobójstwie. Z Nunes nawet walki nie odjęła. Myślę, że JJ by ją pokonała.

Co do pięściarek, które wymieniłeś to znam tylko dwie pierwsze. Piątkowską bardzo lubię (JEDYNA prawdziwa polska mistrzyni boksu zawodowego. Nie uznaję Guzowskiej, Rylik i ich groteskowych federacji), bo to ładna i inteligentna kobieta, która udowadnia, że pięściarstwo to sport nie tylko dla ludzi z nizin społecznych. Brodnickiej nie lubię, bo zgrywa pseudodziennikarkę teraz, jest bardzo stronnicza w swoich programach, a jeśli chodzi o sport to jest dla mnie malowaną mistrzynią, która nie ma ciosu, tylko jest promowana przez Polsat.

DziurawaMarysia

Rylik i Guzowska boksowały kiedy w żeńskim boksie nie istniały federacje WBA,IBF,WBC,WBO.Teraz Brodnicka będzie bronić pasa.

Koneser_Kielce

Dokładnie, nie było wiodących federacji. To tylko pokazuje, że kobiecy boks był wiesze w powijakach.To tak jakby uznawać zawodowych mistrzów świata przed wagi ciężkiej przed erą Johna L. Sullivana.

DziurawaMarysia

Rylik to dla mnie najlepsza pięściarka w historii zawodowego kobiecego boksu i by z pewnością pokonała wiele dobrych zawodniczek ma jedną porażkę i to kontrowersyjną z siostrą Chriasa Byrda jednak uważam że zbyt szybko zakończyła z boksem.

Koneser_Kielce

A Piątkowska nie ma jednej porażki i też kontrowersyjnej?

DziurawaMarysia

Prędzej należało się zwycięstwo Lady Tyson niż Tygrysicy.

Koneser_Kielce

Lady Tyson? Przecież Lucia Rijker nigdy nie walczyła z Piątkowską.
Mówię tu o jedynej porażce Ewy z jej imienniczką Brodnicką, której walkę ustawił Polsat. Brodnicka nawet zaliczyła nokdaun w pierwszej rundzie ale mimo to wygrała. Śmiech na sali. Ale to było do przewidzenia, skoro jest promowana przez Polsat. Wszak w boksie już nie takie wałki robiono.

Natomiast niezwykle aktrakcyjnie dla kibiców sportów walki zapowiada się dzień 6/10/18
KSW Londyn z turniejem kat. średniej
Adamek vs Miller czyli największe wyzwanie Górala od czasu walki z Klitschko
No i to na co najbardziej czekam czyli UFC ze starciem Khabiba i Conora - chyba najbardziej oczekiwany pojedynek w historii tej dyscypliny.

6 października nawet Najman będzie walczył w Warszawie. Rewanż za NGB :P

DziurawaMarysia

W MMA i boksie jesień będzie świetna jak co roku.

Koneser_Kielce

Adamek jednak nie miał szans z Millerem. A awantura po Khabib-Conor przejdzie do historii sportów walki.

Produkcja_2015

Widać że wiek nie pozwala Góralowi już walczyć na najwyższym poziomie praca nóg już nie ta a szybkość również w dodatku Miller to ogromny tur ważył 40 kilo więcej więc musiało to się tak skończyć.Czekam na walkę Szpilka vs Wach.

Koneser_Kielce

Co to jest RTD w boksie? Bo widzę, że to jest czasem jako wynik walki podawane.

DziurawaMarysia

Po prostu zawodnik nie wychodzi do kolejnej rundy.

Koneser_Kielce

a MD?

KO, TKO, UD, DQ, SD to są oczywiste. RTD teraz też wiem, choć powinni to zaliczyć pod DQ albo TKO moim zdaniem.

DziurawaMarysia

Wygrana stosunkiem dwa do remisu.

Koneser_Kielce

Sa bardzo nie rozumiem czym to się różni od SD.

DziurawaMarysia

W przypadku SD to dwójka sędziów daję wygraną zwycięzcy a jeden daję wygraną przegranemu i właśnie wtedy zwycięzca wygrywa przez SD.

Koneser_Kielce

Oglądasz galę?

DziurawaMarysia

Świetna walka Głowackiego widać że Główka lepiej walczy z przeciwnikami idącymi na niego dążących do wymian niż z takim technikiem jak Usyk.Jeszcze obejrze powtórkę tej mistrzowskiej walki.

Koneser_Kielce

Głowacki to akurat jedyna walka, której nie widziałem. Zasnąłem tuż przed.

Koneser_Kielce

Wach vs Szpilka świetna walka jak na polskie warunki. Widać, że oboje wiedzieli, ze to dla nich walka o wszystko.

Usyk niesamowity nokaut, ale do tego czasu Bellew prezentował się lepiej. Z A.J. nie daję mu jednak większych szans.

DziurawaMarysia

Usyk podkręcił tempo od 7 rundy i wykorzystał to że Bellew opada z sił i go usadził.Usyk ma iść do ciężkiej jednak tam nie zdobędzie pasa mistrzowskiego chyba że jakieś WBA Iterim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones