Sharni Vinson

7,6
918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharni Vinson

Kurczę. Wiem, że uroda się nie liczy w "Steu up" tylko taniec... ale może przyjemniej by się oglądało, gdyby główna aktorka przykuwała wzrok... a tak, ni to brzydkie ani ładne.

użytkownik usunięty
Gabriella_05

A moze pokazesz swoje zdjecie? wtedy MY ocenimy czy jestes ladniejsza od Sharni. :)? to jak bedzie?

Hehehe rozśmieszasz mnie tym swoim heroicznym bronieniem Step up pod każdym tematem. Się pytam co moja uroda ma do owej aktorki ? Jest demokracja. Wyrażam własne zdanie. A tobie albo brakuje tolernacji, albo zbyt poważnie bierzesz "świat showbiznesu" ...

użytkownik usunięty
Gabriella_05

Ale dlaczego? Oceniasz ja: ani to brzydkie,ani ladne. Dobrze. pokaz swoja twarz.
Jestem ciekawa jak wygladasz i chcialabym Ciebie zobaczyc. Chociaz.... nie,chyba nie. Moglabym sie przerazic. :<

Dziękuję za wymianę uprzejmości... ahh nie ma to jak nadwrażliwy fan. Fora są po to, aby oceniac ! O to właśnie w nich chodzi... a nie o wszczynanie bezpodstawnych kłótni.

Gabriella_05

obiektywnie mówiąc ta aktorka nie jest wybitnie piękna ale raczej przeciętna. I nie można się do niej przyczepić. Jeśli koleżanka powyżej chce oglądać ładniejsze kobiety to może się przerzuci na inny gatunek filmu.

o_k8

może nie jest piękna, ale jak ona tanczy jest rewelacyjna w tym co robi!

użytkownik usunięty
idolek4ever

uwazam,ze jest bardzo ladna.

idolek4ever

Racja. Swoim tańcem nadrabia inne niedociągnięcia :) I właśnie to się liczy w Step-up... zresztą jak w temacie.

o_k8

Nie napisałam, że jest nie wiadomo jak brzydka... również oceniam ją jako przeciętną. Tyle że ujęłam to innymi słowami "ani brzydka ani ładna" . Wynik jest równoznaczny. Więc nie rozumiem, dlaczego czepiasz się do mnie skoro masz taką samą opinie... Tym bardziej, ze popełniasz wielkie faux pas mówiąc o zmianie gatunku filmu z powodu aktorki...

użytkownik usunięty
Gabriella_05

Po prostu widac,ze masz kompleksy. A Twoje zaprzeczanie nic nie da.
Ave.

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że mam kompleksy ? Tym bardziej, że ich nie mam ! Również nie zaprzeczam swoim słowom, każda moja wypowiedź potwierdza poprzednią - tak jak teraz - nadal uważam, że filmweb nie jest dla ludzi bez kultury. Nie posiadasz argumentów, co jest równoznaczne z twoim niskim poziomem inteligencji... Może czas najwyższy zmienić wzory do naśladowania? (Miley Cyrus czy tam Paris Hilton - sadząc po twoich ocenach) . Wyjdzie ci to na dobre. A nuż zmądrzejesz ...

użytkownik usunięty
Gabriella_05

interesujace. :)
mozesz tylko powiedziec: ani to brzydkie ani ladne. hm. nie znasz sie. po prostu.:)

Oczywiście... powtarzaj się dalej. Naprawdę nie jesteś w stanie sklecić porządnego zdania, oprócz cytatów i ubliżeń ? Nie odpowiadaj. Pytanie retoryczne. O ile wiesz co to znaczy...
O gustach się nie dyskutuje - są zbyt subiektywne, ale już na pewno znam się lepiej od ciebie... Zbyt wielka granica dzieli twój intelekt od mojego! :)

Gabriella_05

Jezeli moge sie wtracic do waszej dyskusji... bylam na tym filmie z tata. Jest marynarzem.
Widzial na swiecie mnostwo kobiet. Tych przecietnych i tych ladnych. I z calym szacunkiem,stwierdzil ze ona jest bardzo ladna.
A Ty Gabriello zamiast krytykowac zajmij sie soba.

Lulubell

"A Ty Gabriello zamiast krytykować zajmij sie soba."
Czyli zabraniasz mi wyrażać własną opinię ? Tak mam to rozumieć ? Naruszasz moje prawa, a to nie jest w porządku. Szanuję wasz gust - jaki i gust twojego TATY - wymagam więc od was wzajemności. A nie krytyki, jakiej doznałam od "wielce panny" Rumianesłowa ...

użytkownik usunięty
Gabriella_05

a ma to,ze oceniasz Sharni,a ciekawe czy z Twoja buzka wszystko jest w porzadku. :) .

Jeny, zmień repertuar. Rozwiń argumenty, skoro chcesz dalej bronić swojej "idolki" . Przekonaj - nie obrażaj ! Wystarczy odrobina kultury...

Gabriella_05

Tez uważam, ze Sharni nie jest jakąs tam pięknością. Jest ładna, poprostu. Chociaz osobiscie wole ja w grzywce. ;D

RapaNui_

taka sobie jest ale na pewno nie można powiedzieć że jest brzydka. w filmie wydaje sie bardzo sympatyczna.

Gabriella_05

wiesz co ci powiem ?
prawda masz rację , że to jest forum i że ty możesz się tu swobodnie wypowiadać ... Ale pisząc ... nie raczej kłócąc się z innymi sama sobie zaprzeczasz ... no pomyśl ... oni też mają prawo do swobodnego wypowiadania się.
A co do tego ... mi się wydaje że ona nie ma ciekawej twarzy ... znaczy ona jest bardzo ładna ale na kolana nie rzuca. Zazdroszczę jej ruchów i talentu. Podziwiam ją. ; *

Gabriella_05

masz racje, masz prawo wyrazic swoje zdanie, ale piszac "ni to brzydkie ani ładne" niczego nie wnioslas, pokazalas tylko tyle ze chcesz sie dowartosciowac obrazajac inna osobe.. a osoba ktora sie z Toba nie zgadzala w pierwszych postach, ma absolutna racje, oceniasz innych, moze popatrz na siebie? moze jestes brzydka i przyszlas sie dowartosciowac, albo jestes ladna i przyszlas sie posmiac z innych.. ahh, jakie to plytkie..

XELIZ

Wypowiadają się tu same baby i oceniacie kobietę, większość kobiet jest zawistna, dziwię się, że tu żaden facet tu nie zaglądnął jeszcze i nie zje...ł was za to co robicie, wiem, że kobiety potrafią oceniać inne po wyglądzie w przeciwieństwie do facetów bo to gejowskie( facet faceta)... W każdym bądź razie jest to dla mnie dziwne takie tematy powinni zakładać mężczyźnie a nie baby...dobra ok skończyłem...do czego zmierzam...chciałem się wypowiedzieć na temat tej oto aktorki, bo moim zdaniem jest piękna i pomimo małych piersi(w moim przypadku nie zwracam na to uwagi jak inni) ma piękne ciało i śliczną buzie tyle w temacie...idźcie na forum Orlando Blooma robić popelinę albo innego przystojniaka za którym sikacie w majty...
ps. nie do wszystkich to się tyczy...

WujekChu1ek

Sorka XELIZ nie zwróciłem uwagi, że posiadasz pęto:P Myślałem, że to zlot lasek, które lubią obgadać kogoś jaki to on/ona brzydki/brzydka, nie patrząc w lustro na gębę pełną pryszczy wielkości Fuji jamy...

WujekChu1ek

a ja tez uwazam ze ta dziewczyna jest brzydka. nawet nie powiem " ani ladna ani brzydka " po prostu caly film zle mi sie ogladalo jak tylko ją widzialam. wy ludzie jacys ograniczeni jestescie ? napisanie o osobie publicznej, jakiejs " gwiazdce" ze jest brzydka to obraza ? to mozna pisac tylko ze jest piekna ? bo tak waszym jedynym argumentem jest: 1. zazdroscisz, 2. pewnie jestes brzydka i sie dowartosciowujesz, 3. pokaz swoje zdjecie, 4. nie znasz sie. kazdy ma inny gust, mamy demokracje, mozemy wyrazac wlasna opinie. to ze wy tego nie akceptujecie swiadczy tylko o braku tolerancji, jestescie zamknieci jedynie na swoje wlasne zdanie. nawet bedac okropnie brzydka i zakompleksiona osoba mozna subiektywna opinie na czyjs temat wyrazic, nie musi ci sie kazdy podobac. wszem i wobec stwierdzam ze mogli wziac do filmu inna aktorke bo ta jest aseksualna i odrzuca. a teraz bijcie sie.

merry_5

To może nie oglądaj filmów z kobietami jak ci się nie podobają....

WujekChu1ek

nie bede rezygnowac filmu tylko dlatego ze wzieli masakryczna laske. owszem obrzydza mi film okropnie, ale nie pojawia sie na szczescie z kazdej mozliwej scenie. duzo swietnego tanca i muzyki to wystarczy, a opinie na temat tych irytujacych aspektow tez moge wyrazic. wszystko ma plusy i minusy, w tym filmie dla mnie niezaprzezcyalnym ogoromnym minusem byla ta aktorka

merry_5

ok może ci się nie podoba, ale czemu dajesz jej niską ocenę za jej wygląd a nie grę aktorską??? nie uważasz, że to trochę niesprawiedliwe? to tak jak bym powiedział, że królik jest fajniejszy od zająca bo ma krótsze uszy...LOL

WujekChu1ek

niska ocene nie daje jej za wyglad. to swoja droga. ale jak na moj gust to jej gra aktorska jest po prostu rownie kiepska. owszem zdarza sie ze po prostu lubie np jakiegos aktora i zawyze mu ocene, ale to ten 1 punkt czy gora 2. ale w jej przypadku tak nie jest wiec nie zawyze jej oceny o te 2 pkt. , wedlug mnie aktorka z niej zadna, niech sie zajmie tancem, moze gdyby tylko tanczyla i nie odzywala sie to by byla znosna bo to jej wychodzi jako tako, ale tak... sztuczna, sztywna, mdla, po prostu jej gra aktorska to jakas parodia. ale kazdy ma chyba prawo do wlasnego zdania. :)

merry_5

owszem ma...

WujekChu1ek

Szczerze mówiąc to ona mi się też nie podoba i wcale się tak w tym filmie nie roztańczyła jak to robiły inne bohaterki w poprz. częściach

merry_5

Merry, no jak dobrze widzieć głos rozsądku na forum :)
Czuję ogromne obrzydzenie do osób, które obrzucają błotem, za to, że ktoś wyraził swoje zdanie. Na dodatek wychodzę z założenia, że miarą płytkości nie ocenia się ludzi, którzy nie boją się powiedzieć tego, co myślą, tylko ludzi, którzy bezpodstawnie ich atakują. Wyciągają przy tym bezpodstawne argumenty i oceniają osobę oceniającą zamiast po prostu, przedstawic swoje odmienne zdanie. Myślę, że definicja słowa "dyskusja" wiele by niektórym wyjaśniła. Oczywiście mam na myśli "kulturalną dyskusję"... Jakie to smutne, że w XXI wieku jest ona "gatunkiem" na wymarciu...

merry_5

no moja krew!! zgadzam sie z kazdym slowem!!!!

Gabriella_05

jest naturalna, ładna i dlatego piękna.

Gabriella_05

własnie mnie sie wydaje że to właśnie ty do pięknych nie należysz

Gabriella_05

Zgadzam się z Tobą autorką wątku i z merry_5 również. Dziewczyna pięknie tańczy, ma talent, ale rzeczywiście również niezbyt dobrze ją odbierałam w filmie, gdy nie tańczyła. Niezbyt ładna, a w dodatku słaba z niej aktorka.

P.s. Fanki drogie tej aktorki, na moim avatarze jest moje oryginalne zdjęcie - możecie sobie nawrzucać, że też brzydka jestem :).

Gabriella_05

Ja niewiem co ma dziewczyna do oceniania "aktorki" czy jest ładna czy nie, raczej zdanie mężczyzny tu się liczy. I ja uważam, że jest ładna, jak i zapewne wiele innych mężczyzn...

Alcatraz_123

W końcu jakiś facet...:P

WujekChu1ek

Skoro o facetach mowa...

Sharni Vinson- najlepsza rola w całkiem nie najgorszym "W szczękach rekina". Pobiła popularniejszego Xaviera Samuela na głowę. Brawo, brawo! I te oczy..:)

michal.2907

Nom oczy ma ładne:)

Gabriella_05

Witam wszystkich forumowiczów też chętnie wyrażę swoją opinię, a więc oglądając Step up 3 aktorka bardzo mi przypadła do gustu, świetna figura, ładna i naturalna twarz itp itd ale... niedawno obejrzałam film Blue Crush 2 z 2011 roku i zauważyłam że aktorka bardzo schudła co mi się nie spodobało. W Step up 3 (2010) wyglądała fantastycznie ale w B.C.2 strasznie(wychudłe kości policzkowe,nogi jak zapałeczki, a tułów normalnie żebra na wierzchu), choć pozostał jej ten ładny sympatyczny uśmiech. Może przesadzam ale wiecie telewizja pogrubia więc skoro w B.C2 jest taka chudziutka to jaka musi być w rzeczywistości? życzę Sharni powrotu do formy z 2010 roku ze Step up 3 !!! pozdrawiam wszystkich :) nie kłućcie się :)

Gabriella_05

No fakt wygląd nie jest taki ważny, ale ona nie umie ani grać ani tańczyć. Chyba głównie przez nią źle oglądało się ten film. Jakoś mi ta laska do step up nie pasuje.

użytkownik usunięty
Claudia_filmweb

Oj zeby wszystkie dziewczyny tak wygladały to by było dobrze.

Gabriella_05

Aktorka ogólnie jest ładna, może i ma coś z oczami ;) ale nadrabia świetnym brzuszkiem :)

Gabriella_05

Według mnie jest ładna.
Jedynie co mi się w niej nie podoba to lewy profil i brwi. ;)

Gabriella_05

jest za brzydka na bycie aktorka, zepsula step upka

guga_buzka

za to ty jesteś ideałem pewnie...

WujekChu1ek

jestem tak idealna jak ty i ona razem wzieci... ale nie to cie powinno interesowac dzieciaku

guga_buzka

Kiedy ja bzykałem pierwszą panienkę to ty za zakonnice zorro wołałeś!!! wiec nie burkaj mi tu szczeniaczku...
I nie cwaniakuj warszawiaku bo ci jeep w nocy spłonie a ciebie znajdą w morzu i się k..wa bardzo źle poczujesz...

WujekChu1ek

widze ze jakies problemy z glowa

guga_buzka

Jestem po prostu już za stary żeby jakś dzieciuch mnie wyzywał... co z podstawówki już wróciłeś, w sumie to ta godzina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones