Shelley Hennig

Shelley Catherine Hennig

7,7
5 350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shelley Hennig
ignorace

Prześliczna jest :D Fajnie, że gra w TSC

serenitylane

w konću przecież miss nastolatek USA Z 2004 roku:P

agnes21543

łoouu : D

ignorace

ladna, ale nina dobrev z pamietnikow wampirow o wiele ladniejsza ;p

Melody86

wiele dziewczyn jest ładniejszych od Shelley Hennig ; D
Ale ona sama też jest bardzo ładna .

Melody86

Nina Dobrev ładniejsza?widać mam jakiś inny gust bo uważam na dokładnie na odwrót....Co do ładniejszych aktorek kwestia tylko i wyłącznie indywidualnego gustu i popularności.Wiele tzw.piękności(zwłaszcza wśród aktorek) wcale mi się nie podoba(to znaczy uważam że są zwyczajnie przeciętne) ale to pewnie dla tego że ja uważam że najładniejsza jest uroda klasyczna tj taka jak na greckich posągach...

użytkownik usunięty
szarit

Masz rację. Jest piękniejsza od Niny.
Mój ideał urody.

Jestem fanką urody klasycznej tj z posągów greckich i do nich porównuję urodę kobiet i mężczyzn.Wiele współcześnie uważanych za piękne kobiety niestety ale nie spełnia norm wg.starożytnych Greków..A akurat ta aktorka pasuje jest wiec wg. mnie piękna.

szarit

niektorzy wolą piękno wg Greków, inni wg Rubensa i wiesz co? Nikt tu tak naprawdę nie ma racji xD

użytkownik usunięty
szarit

:)

użytkownik usunięty
szarit

Ok ale napisz coś więcej, co konkretnie porównujesz? twarz? jakieś wyliczenia? czy ogólnie (prosty nos, pełne usta wysokie czoło itp itd) ?

Wg.proporcji szerokość górnej części twarzy oczy(2szt.) i nasada nosa ma być w twarzy 3 razy zaś długość twarzy to: nos trzy razy czyli czoło,nos i od nosa do podbródka.usta mają być szerokości końcówki nosa.Za ideał uchodziła twarz owalna a nie trójkątna czy kwadratowa.Co do proporcji ciała to też wzorzec starożytny jest ok.Czyli głowa ma się mieścić w ciele 7-8 razy(nie liczymy ani głowy ani szyii tylko do palców stóp..Wg.wyliczeń jakiegoś naukowca Wenus o ile dobrze pamiętam z Milo miała mieć o.166cm wzt. i ważyć o.65kg co na tle dzisiejszych wychudzonych kobiet wyglądała wręcz atletycznie,a do tego nie miała żadnej nadwagi tylko ..mięśnie.
http://www.historiasztuki.com.pl/031_HISTORIA_RZEZBA_2.html
całą tą stronkę sobie obejrzyj szczególnie te greckie i Afrodytę Preksytelesa.mam nadzieje że cenzurka nie zablokuje linka
A tu masz Junonę Ludovisi jej twarz jest jednym z wzorców klasycznej urody
http://www.idixa.net/Pixa/pagixa-0705192154.html
A tu sławna Wenus z Milo
http://www.tvp.info/informacje/kultura/wenus-z-milo-po-rekonwalescencji-w-nowej- galerii/2069932

użytkownik usunięty
szarit

To muszę powiedzieć iż mamy zbliżony gust.

Yhmmm teraz się zastanawiam co byś powiedziała nt mojej urody ..?

Nie mam bladego pojęcia jaki masz typ urody jeżeli jednak proporcję są zachowane porządku to powinnaś być przynajmniej ładna.

szarit

te posagi kobiet wygladaja z twarzy jak mezczyzni... w ogole ladne nie sa i proporcje czy nos ma odleglosc od ucha 4/3 czy 2/10 nie maja w praktyce nic do rzeczy...

nicknickowy

Ale kiedyś to był wzorzec piękna a dzisiaj?czy dzisiejsze wzorce piękna są lepsze?wątpię.No i pamiętaj na rzeźbie nie widać było makijażu jaki noszą współczesne kobiety.A i rzeźba nie zawsze była w pełni udana i wierna.Ja osobiście uważam je za wzorce urody a co podoba się innym to ich sprawa,w końcu każdy ma swój gust

nicknickowy

No i dzisiejsze kobiety bez makijażu i zrobionej fryzury z twarzy też często od mężczyzn się nie różnią,poza figurą oczywiście,a te z posągów mają przynajmniej normalną figurę,nie są wychudzone ani zbyt otyłe,bo dzisiaj to albo chude tyczki albo za przeproszeniem tłuste prosiaczki chodzą ,a normalnie zbudowanych o normalnej proporcjonalnej sylwetce trzeba szukać i rozglądać się by zobaczyć i to niby ma być piękno?No i jakby nie było tego egipskiego wynalazku w użyciu(makijaż) to ciekawe co podkreślałoby urodę bardzo wielu kobiet,które bez makijażu są zaledwie przeciętne lub wręcz niewyraźne..

użytkownik usunięty
szarit

Ja podzielam Twoje zdanie. Masz rację. Często makijaż ratuje jakąś nieszczęśnicę. Poza tym nie podoba mi się wpływ na młode umysły, jaki powodują współczesne "wzorce piękna".

Oglądałam kiedyś na RTL pogram gdzie 8 latki są już uczone zakładania makijażu.. dla lepszego samopoczucia...

użytkownik usunięty
szarit

To jest już chore,.. zresztą tak samo jak wybory miss dla dziewczynek.

Niestety ale dla wielu współczesnych to są "wzorce piękna"

użytkownik usunięty
szarit

Chory świat.

użytkownik usunięty
szarit

Ja swojej córki nigdy bym nie wysłała na takie idiotyczne uwłaczające człowiekowi konkursy. Tak samo typ "urody" Anji Rubik nigdy mnie nie przekona że jest piękny.
Fajnie że są jeszcze ludzie którzy mają zbliżone do moich poglądy :)

:)

użytkownik usunięty
szarit

Co sądzisz o urodzie odtwórczyni postaci Faye --- Phoebe Tonkin ?

:)

Góra twarzy ok ale dolna tak średnio,już wiem usta ma za duże szczególnie dolną wargę, gdyby nie to byłaby ładniejsza niż jest..

użytkownik usunięty
Melody86

Z której strony pytam się ?!

od południowego zachodu

użytkownik usunięty
Melody86

powodzenia

yhm.

Melody86

ja nie patrzę się na te wyliczenia, po prostu uważam że dziewczyna jest bardzo ładna :)

patii12

popieram^^

Melody86

Nigdy w życiu! Już nie raz spotkałam się z opiniami, że Dobrev wygląda jak mops i ja się z tym w zupełności zgadzam. W TVD a prywatnie wygląda zupełnie inaczej. Owszem Dobrev jest śliczna, ale Shelley o wiele ładniejsza i taka delikatniejsza. Jedyne co Dobrev ma ładniejszego od Shelley to figura, a przynajmniej miała kiedyś :)

ignorace

Pociągająca... jestale w niej coś interesującego, chociaż nie w moim typie

ignorace

Nie ładna tylko piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones