Shia LaBeouf

Shia Saide LaBeouf

7,7
28 265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shia LaBeouf

uważam, że teledysk "elastic heart" zdecydowanie powinien znaleść się w filmografii. Widziałam go w kilku filmach, ale to jak zagrał w tym teledysku mnie po prostu powaliło. Najlepsze jego aktorskie zagranie, geniusz

agnieszkaszymanska57

Rzeczywiście, cos w tym jego występie w teledysku jest. Tak mnie zaintrygował, że aż na filmwebowy profil Shii zawędrowałam. I z tego co widzę wzbudził pozytywne emocje :)

Metropholis

Mam dokładnie to samo, generalnie nigdy za nim nie przepadałam, a w "Furii" tak mnie wkurzał (delikatnie mówiąc), że na miejscu Wardaddy'ego palnęłabym mu w łeb, ale w tym teledysku zmiana o 180 stopni, jego gra ciałem i mimiką naprawdę zrobiła na mnie wrażenie.

jakobson88

a ja właśnie po roli w Furii stwierdziłam, że ma potencjał. A teledysk... Nigdy nie myślałam, że to powiem, że Shia jest tak aktorsko świetny, coś nie pozwala zapomniec o jego występie.

brightside

popieram,nie mogę zrozumieć tych negatywnych opinii.shia jest bardzo autentyczny jako aktor,w eagle eye niemal czułam jego strach i ból w scenie w senacie.

Wera_135

Nigdy za nim nie przepadałam, "rola" w Transformersach mnie nie przekonała, ale Furia i Elastic Heart to jakaś nowa jakośc u niego :)

agnieszkaszymanska57

Cudowny jest w tym teledysku

agnieszkaszymanska57

Zgadzam się! Brakuje tu tego teledysku. Zagrał fenomenalnie, nie poznałam go po pierwszym obejrzeniu. W Transformers miał nietrudną rolę, ale rolę w Nimfomance też przebija.

la_Luna_filmweb

Zgadza się akurat dzisiaj widziałem ten teledysk i tak patrze na niego i zacząłem się zastanawiać skąd znam tego tańczącego kolesia i kogo mi przypomina. Po kilku zbliżeniach już wiedziałem ale wchodząc na filmweb na jego profil właśni zauważyłem że brakuje tej ciekawostki o nim, tym bardziej gdybym nie zwrócił uwagi na komentarze pomyślałbym że się mi przewidziało i że na pewno to był ktoś do niego podobny. Co do nimfomanki to po roli w Nimfomance podobno jego kobieta się z nim rozeszła ponieważ wszystkie sceny były przez niego odgrywane bez dublera nie mówiąc już o scenach łóżkowych, nie były przez niego udawane.

djvito

No właśnie,podobno,ja czytałam,że Shia zagrał w filmie za wiedzą i zgodą dziewczyny,trudno powiedzieć,dlaczego się rozeszli.A co do teledysku-mistrzostwo moim zdaniem,mnóstwo emocji i uczuć.

Wera_135

Ze względu że sceny z jego udziałem nie były udawane, czyli sex nie był udawany a normalnie uprawiany na planie zdjęciowym podczas kręcenia filmu.

djvito

Jeśli to prawda,to Shia na pewno powiedział prawdę swojej dziewczynie,jest znany z tego,że jest szczery aż do bólu,za co nieraz mu się obrywa i za to go docenił reżyser Gangstera,któremu się ta cecha chłopaka bardzo spodobała.

agnieszkaszymanska57

szukałem na filmwebie bo chciałem dać najwyższą notę ale niema

bibru

Zgadzam sie! W teledysku po prostu genialny!

agnieszkaszymanska57

Nigdy za nim nie przepadałam, dopóki nie zobaczyłam go w tym teledysku ;) Teraz chciałabym zobaczyć jego dzikie wcielenie w jakimś filmie ze starożytnością powiązanym (taki gladiator, hun czy przywódca armii).

Merenwen_Numenesse

Będzie grał w filmie Man Down poszukaj sobie będzie tam taka stronka ibędziesz miała opis. Tam będzie postapokaliptyczna ameryka cos w tym stylu :)

dianusiaslodziusia

dzięki bardzo! :D

Merenwen_Numenesse

Proszę bardzo ;)

agnieszkaszymanska57

Przyczynił się do promowania pedofili, świetnie, faktycznie.

Jinno

buhahahahaha...zapewne zgromadzonym tu nawet to do głowy nie przyszło a tobie ? no proszę

bibru

Zagraniczne media się o tym rozpisywały, no ale cóż, dla Ciebie "taniec godowy" z małą dziewczynką to zapewne coś normalnego.

Jinno

Dlatego trzeba wciskać sobie to co piszą zagraniczne media w Twój własny niemyślący mózg :)

noquarter98

Oj, sory księżniczko, ale troszkę się zagalopowałaś. To że temat został podjęty przez innych ludzi, tylko oznacza że "coś jest na rzeczy", a to że ja również się z tym zgadzam, nie jest jednoznaczne z tym że jestem osobnikiem niemyślącym. Zapytaj taty jakby się czuł gdybyś sama, jeszcze 5 lat temu wystąpiła w czymś podobnym, zakładając że twój rocznik to 98.

Jinno

Księżniczko, ludzie robią z igły widły a nie wiedzą o czym jest ten teledysk, i takie osobowości wypowiadają sie w mediach a potem rzesze odbiorców trąbią o pedofilii w klipie, pewnie nawet nie wsłuchawszy się w jeden wers tekstu.
Czemu wszyscy mają takie brudne i nieufne umysły? Zanim przeczytałam gdzieś tam u Sii że to jest obraz jej artystycznego dojrzewania, moje pierwsze skojarzenie podczas oglądania teledysku to była relacja kochającego ojca i córki.

Jinno

jaki taniec godowy,to międzypokoleniowa walka.shia i maddie są rewelacyjni,chłopak samymi oczami wyraża tyle emocji i sprzecznych uczuć.wielkie uznanie dla obojga.

Wera_135

międzypokoleniowa walka lol

Jinno

skoro masz inne zdanie,twoja sprawa.ja nie widzę tu nic nieprzyzwoitego.

Wera_135

Tekst jest jednoznaczny.

Jinno

dziękuję za zrozumienie i komentarz.

Jinno

Taniec godowy lol xD Robisz takie rzeczy, jak rozumiem? xD
Jak ktoś chce widzieć pedofilię, to zobaczy, koniec kropka. Powiedziałaś/eś, że zagraniczne media się rozpisywały o tym, jaki to ten teledysk okropny, ale nie zapominaj, że jedynie część to robiła, chyba nawet mniejsza, bo pozostałe próbowały wytłumaczyć, że wcale nie o takie coś chodziło :)

kamaitachi

nie rozumiem,skąd to święte oburzenie u niektórych komentujących,tancerze baletowi znacznie bardziej eksponują swoje walory fizyczne niż shia i maddie,ale ich nie nazywa się zboczeńcami.

Jinno

Tragedia jak potrafią zmanipulować człowiekiem media. Sam jestem samotnym facetem ( nie może inaczej, nie jestem z nikim związany), ale mam bratanka dwuletniego, który jest oczkiem w mojej głowie. Uwielbiam dzieci. Kiedy wraz z rodzinką spotykamy się co niedzielę, wolnym dniu, na obiadku, to bawimy się do samego wieczorka, a mały chyba mam takie wrażenie mnie uwielbia. I teraz to jak, że usiądzie mi "na barana", ze śmiechem na ustach wywali fiflaka na rekach i w locie da mi buziaka, to co ja pedofilem jestem? Ludzie, opamiętajcie się:) Mam psa Syberiana Huskiego, lubi dzieci, robi czasami niezłe zamieszanie wśród dzieciaków, a wiadomo to łagodne pieski i skore do zabaw, to teraz jak ja wyjdę przed blok, to zaczynam się bać, bo jak podchodziły dzieci, chciały się bawić, to w którymś momencie ktoś może mnie mnie oskarżyć o to, że ja kogoś dzieci zaczepiam, paranoja się jakoś z tego robi:/

vesa_2

bardzo mądre słowa,ale niestety teraz jak się choćby uśmiechnie do cudzego dziecka,to się ryzykuje oskarżenie o pedofilię.

Jinno

serio? lewacka propaganda już zbiera takie żniwo że facet nawet na placu zabaw nie może się uśmiechnąć do dziecka bo już go od pedofilów oczerniają.
w jakim ja świecie żyje....

Jinno

głodnemu chleb na myśli xD
a teledysk świetny :)

Ush

mądre słowa,brawo.popieram w 100 procentach.

agnieszkaszymanska57

racja, totalnie nie słucham takiej muzyki ale naprawdę teledysk jest nieprawdopodobny, Shia wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności, dzięki czemu lubię oglądać ten teledysk mimo wcześniejszych niechęci co do muzyki

kokroucz

zgadzam się z tobą,shia zagrał rewelacyjnie,podobnie jak we wszystkich swoich filmach.umie wspaniale przekazać odgrywane emocje,że widz sam je odczuwa.poza tym to przystojny chłopak o prześlicznych oczach.

agnieszkaszymanska57

Na mnie teledysk również wywarł ogromne wrażenie, świetny taniec i ekspresja.

Polecam parodię teledysku, też rewelacyjna :) https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Vp7Cp2vBXbU

sandra_endoor

Jeżeli w teledysku nie chodzi o relacje córka - ojciec, to o co w nim chodziło? Byłam święcie przekonana, że córka jakby ucieka z rodzinnego gniazda a ojciec nie może tego znieść.
Shia wygląda tu genialnie. Niby zawsze jak młody chłopaczek a w teledysku jak rasowy facet. A poza tym ekspresja też genialna. Tka jak go nie lubiłam, z ciekawości dam mu szansę i nadrobię kilka ostatnich filmów z co lepszą średnią.

littlelinkinquar

polecam,jest naprawdę ciekawym aktorem,a w teledysku-mistrzostwo.samymi oczami wyraził więcej emocji,niż inni grą aktorską,moim zdaniem.

Wera_135

Ale będzie z Niej laska...wygimnastykowana

nocnymarian

Na pewno,ale mnie bardziej interesuje Shia,też zwinności mu nie brak.

Wera_135

Uważam,że ta piosenka świetnie by pasowała do nowego filmu-American Honey-który niedawno skończono kręcić.Nie do końca jasna jest rola Shii,ale patrząc na jego filmowy wizerunek myślę,że będzie to postać odmienna od dotychczasowych-mam nadzieję.

Wera_135

Wszyscy nosimy maski-tak najprościej można by ująć przesłanie tego teledysku.Sia niezwykle trafnie wybrała aktora do tej piosenki-moim zdaniem,bo losy obojga są podobne,jeśli chodzi o ich dzieciństwo-z tego,co wiem,nie mieli lekkiego życia.Może to zdecydowało o wybraniu Labeoufa,który wspaniale oddaje przeżywane emocje-najlepiej to widać,gdy niesie na rękach Maddie-smutek,gniew i zabawny grymas-autentyczny emocjonalnie jak zawsze.Ale też jakby walczył o akceptację u innych-chyba to symbolizuje klatka-i w końcu się poddaje-to smutne...

Wera_135

No rzeczywiście nie miał lekkiego życia, biedny, MUSIAŁ grać w filmach i zarabiać duże pieniądze.

użytkownik usunięty
Wera_135

fajnie ze sam do siebie piszesz :D moze czas do lekarza?

agnieszkaszymanska57

Polecam teledysk zespołu "Sigur Rós - Fjögur píanó" z udziałem Shii. Rewelacja.

agnieszkaszymanska57

Gdybyś przypadkiem weszła do studia i zobaczyła, jak dorosły facet goni w klatce nieletnią, też by cię "powaliło".

użytkownik usunięty
agnieszkaszymanska57

beznadziejny teledysk i banedziejna piosnka wlasnie sie porzygałem oglądając to g.o

agnieszkaszymanska57

od kiedy dodajemy teledyski do bazy Filmwebu*? Tylko dlatego, że to zarąbisty teledysk, nie znaczy, że trzeba go tutaj dodawać.

* - wiem, ktoś się zaraz przyczepi, że "Thriller", no ale tam jednak jest o wiele więcej fabuły niż samej muzyki, ma czołówkę, napisy końcowe, fabułę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones