Shirley HendersonI

7,2
6 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley Henderson

czy tylko ja uważam że ma strasznie irytujący głos, czy ktoś jeszcze to zauważył.?

papierowybazant

Jeeeezusieńku,mam ochotę zajebać monitor gdy widzę, a co gorsza słyszę ją. nienawidzę.

papierowybazant

Myślę, że wlasnie ten głos pomógł jej dostać role jęczącej marty w HP

papierowybazant

strasznie irytująca w Life During Wartime

Pauleta

dokładnie.! własnie to miałam na myśli pisząc ten post

papierowybazant

I w "Wilburze, który postanawia umrzeć" też miała tak nadzwyczajnie irytującą kreację, a jej głos doprowadzał mnie do szewskiej pasji, ugh! Okropny!

papierowybazant

irytujący?Dla mnie on jest cholernie seksowny:)

papierowybazant

Głos 5 latki

PejaPL

Jej głos to jej znak firmowy ;) Wierzcie mi, ona potrafi mówić całkiem normalnie. Mi się.podoba fakt, że nie jest tak zwyczajna i nudna jak nasze polskie gwiazdy z normalnymi głosami, jednakowymi facjatami. Ta aktorka.przynajmniej ma charakter i się wyróżnia. Jej głos jest tak rozpoznawalny jak akcent Hiddlestona, śmiech Nicholsona, uśmiech Forda, kości policzkowe Cumberbatcha itp. Przynajmniej nie zblaknie w niczyjej pamięci.

Epoxide

Ja też uwielbiam jej głos. Była elektryzująca w epizodzie z "Niezwykłego dnia Panny Pettigrew", kiedy komentowała pokaz bielizny. Nigdy nie nazwałabym go piskliwym, może w "Harrym...", ale taką miała rolę, kiedy chce, potrafi mówić ponętnie z tym swoim brytyjskim akcentem, cudownie!

użytkownik usunięty
Epoxide

Mądre słowa.

papierowybazant

Dostała najbardziej znaczące brytyjskie wyróżnienie teatralne Olivier Award za role w musicalu "Girl from the north Country". Polecam zobaczyć sobie jej wykonanie "Like a Rolling stone"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones