Shun Oguri

6,6
1 300 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shun Oguri

Nie lubię go. Jest zdolny, nie przeczę. Ale nie mogę go znieść na ekranie.

Drago_2

szkoda... :( mam nadzieję że może kiedyś za sprawą jakiegos filmu lub dramy zmienisz zdanie! ^^

Drago_2

hmm... może zmienisz zdanie po obejrzeniu filmu o nim xP jakbyś kiedyś chciała się przekonać, jaki jest, to polecam ;)
JonetsuTairiku x ShunOguri się nazywa a znaleźć go można na livejournalu tobenaitsubasa ;)

Drago_2

"Ano...

Nie lubię go. Jest zdolny, nie przeczę. Ale nie mogę go znieść na ekranie" - calkowicie sie z Toba zgadzam. On po prostu do mnie nie przemawia...

majus2208

A ja go osobiście uwielbiam. Od Hana yori dango wprost nie mogę przestać się na niego patrzeć:D

Drago_2

Gdy oglądałam Hanazakari no kimitachi e to też mnie jakoś nie zachwycił, ale zdobył moje serce rolą Hanazawy Ruiego w Hana Yori Dango. Naprawdę był świetny. I bosko wyglądał w dramie Densha Otoko, jak z matrixa ;P.

olcia0114

jako Hanazawa Rui był świetny, ale jako sano tez był niezły ;)
mi osobiście tez podobała się bardziej rola Ruiego, moze dlatego że był takim odludkiem ;P, chociac w hana kimi tez taki był, ale później się 'otworzył' na ludzi xD

Drago_2

częściowo się z Tobą zgadzam.
uważam, że Ogórek jest bardzo dobrym aktorem i talentu mu nie brakuje.
ale jego tym urody do mnie nie przemawia i nie rozumiem czemu tu tyle ochów i achów na jego temat.
może nie obejrzałam jeszcze filmu/dramy, po której zmieniłabym zdanie ;)

Irresi

Kurczę, on właśnie ma coś specyficznego w sobie, nie jest fotogeniczny, nie jest aż tak przystojny, ale ma coś w sobie przez co albo się go kocha, albo nienawidzi. Ja osobiście uwielbiam go oglądać w dramach chociaż kompletnie nie wiem dlaczego....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones