Sidharth MalhotraI

8,2
249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sidharth Malhotra

W "Student of the year" całkiem nieźle zagrał.
Jest przystojny i myślę, że zapowiada się na dobrego aktora.
A wy? Co o nim myślicie? Może ktoś oglądał z nim inny film?
Jestem ciekawa waszych opinii. :)

NishaKapoor

Ja także tylko ten jeden film z Siddhartem Malhotrą widziałam więc na razie nie mam jeszcze o nim zdania . Na dodatek w ,,Student of the year " tak jakoś mało miał do powiedzenia dlatego nawet trudno mi ocenić jaki z niego aktor. . Że przystojny i ładnie zbudowany to fakt, ale czy rzeczywiście dobrze gra to jeszcze nie wiem. Mam nadzieję,że niebawem uda mi się obejrzeć jakiś inny film z jego udziałem i być może wtedy będę mogła coś więcej o nim powiedzieć.

NishaKapoor

No i kolejny film z tym aktorem mam obejrzany - Ek villain. I muszę powiedzieć,że podoba mi się coraz bardziej. Zagrał tu bardzo dobrze, moim zdaniem lepiej niż w Student of the year. W Ek villain jest głównym bohaterem więc cała historia toczy się wokół niego, a przez to więcej go widać i słychać, więc i powiedzieć o nim można coś więcej. Widzę, że zapowiada się na dobrego aktora. Nie jest sztuczny, gra naturalnie i ma w sobie to coś co sprawia że ogląda się go z przyjemnością. Nie chodzi tylko o wygląd bo są aktorzy także przystojni ale gdy się ich widzi w akcji to bardzo dużo tracą. Siddharth nie traci nic, raczej nawet zyskuje. Będę śledziła jego karierę.

aam38

ma coś w sobie ten aktor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones