Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver

Ładna ;)

użytkownik usunięty

Jak dla mnie najładniejsza była w Obcy - 8. pasażer ''Nostrom', Obcy - decydujące starcie i w Gorylach we mgle oprócz tego Sigourney jest też świetną aktorką która potrafi zagrać każdą rolę, ja najbardziej uwielbiam ją w roli Ellen Ripley zwłaszcza w scenie gdzie przebiera się w kapsule, a jakie wy byście mi polecili filmy gdzie Sigourney ślicznie wygląda ;)

Z całym szacunkiem - ale weź się trochę ogarnij (chyba że żyjesz w wirtualu i trzepiesz gruchę do Marylin Monroe) - ta baba jest już po 60 r.ż. - scena przebierania w kapsule Nostromo była nakręcona prawie pół wieku temu...Może obejrzyj się za koleżankami z klasy w Twoim wieku...

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Mam 19 lat i z jedną dziewczyną mi nie wyszło, no przecież chodziło mi o to że była ładna jak była młoda a teraz się zestarzała, każdy się przecież starzeje, chciałbym do niej mieć podobną dziewczynę oczywiście podobną do Ripley. Może kiedyś jakąś dziewczynę będę miał ale nie prędko.

Chłopie - "dej se spokój" - ja mam lat 43 - i jedną (tę jedyną żonę) - może miałem trochę szczęścia w życiu...zapewniam Cię znajdziesz - dawniej się mawiało że tego kwiatu jest pół światu - obecnie mój 10 letni syn ma 5 kolegów - 20 koleżanek w klasie - na imprezie andrzejkowej, nawet nie musi tańczyć - utworzą wianuszek i będą wokół niego tanczyć...

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Wiem, kiedyś jakoś znajdę, gratuluję szczęścia w małżenstwie i w rodzinie, dziś mało kto jest żonaty jeden jedyny raz o ile oczywiście jest, w razie niepowodzenia można wziąść rozwód ale ja chcę mieć tylko dziewczynę, nie chcę małżenstwa ani dzieci.

Łoo Jezuuu - faktycznie współczuję - ja zawsze marzyłem o synie - i jak dotąd spełnia moje wszystkie marzenia - był super "bobasem", a obecnie znakomitym judoką, pływakiem i świetnym matematykiem (tak na poziomie 4 klasy podstawowej)...

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Ja kiedyś spotkałem dziewczynę podobną do Ripley ale to było 2 lata temu ;D

dala ?

Ja jestem podobna ;P Gorzej, ze wszystkim się podobam tylko nie sobie :(

użytkownik usunięty
Werefroggie

Ona była z Dąbrowicy lub ze Ślęzaków.

Olsztyn :)

użytkownik usunięty
Werefroggie

Wojków w województwie podkarpackim ;)

Werefroggie

Swoją drogą kocham urodę Sigourney <3 Jakaś tam Karshadian czy inna Bieber się chowa xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ghostbusters i scena kiedy została opętana. Na zachętę fotka:
http://www.filmweb.pl/film/Pogromcy+duch%C3%B3w-1984-12068/photos/339994

scenie kiedy przebiera się w kapsule obłędna

użytkownik usunięty

Post już nie aktualny ponieważ przestała mi podobać, teraz podoba mi się inna aktorka :)

Ty lepiej uaktualnij swoje synapsy...

Wszystkie począwszy od pierwszej roli do mniej więcej 2000 roku. A potem? No cóż, czas nie oszczędza nikogo z nas...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones