Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver

Ale dobrze potrafi grac i za to ma u mnie 8

użytkownik usunięty
Love_Evan_Wood

Dla mnie jest spoko

Love_Evan_Wood

Sam jesteś brzydki. Ona ma 64 lata a i tak dobrze sie trzyma

Love_Evan_Wood

co ty pieprzysz . Jak ja zobaczyłem w "wielkim podrywie " to az chciałem tam byc na planie razem z nia i poza planem również . Na dodatek jak później sie dowiedziałem że ona tam miała 51 lat to szczena mi opadła . Sexapil aż kipiał

Love_Evan_Wood

Dla kogoś kto lubi słodkie kociaki, gdzie inteligencja jest wadą to faktycznie Sigourney może być brzydka. Dla kogoś z bardziej wyrafinowanym gustem bardzo atrakcyjna.

Love_Evan_Wood

Nie bluźnij człowieku, ona jest przepiękna! Bardzo, bardzo, BARDZO chciałabym tak wyglądać w jej wieku. A przy okazji jest jedną z najlepszych aktorek, stąd podwójna radość z oglądania jej na ekranie.

Love_Evan_Wood

jesli ona jest br zydk ato ta twoja Evan Wood to mega szkarada i pokrak, albo jestes pedrylem

Love_Evan_Wood

Moim zdaniem ładna.

Love_Evan_Wood

Uważam, że jest wiele brzydszych aktorek, które, po prostu, w każdym filmie i na każdym zdjęciu są silnie wymalowane. Ona jest naturalna. A gdyby nie wąskie usta, byłaby zjawiskowa.

MAP_filmweb

Dla mnie właśnie jej usta i zęby są fajne, specyficzne. Gdyby miała wielkie usta, byłaby jak masa innych aktorek.

Love_Evan_Wood

Jest prawdziwa. Urocza, ujmująca, piękna.

Love_Evan_Wood

Jest piękną kobietą. Na kobiecej urodzie to trzeba się znać.

Love_Evan_Wood

a gdzie niby ona jest brzydka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones