Sigur Rós

8,4
39 ocen muzyki
powrót do forum osoby Sigur Rós

Drodzy Filmwebowcy...Wczoraj miało miejsce cudowne wydarzenie w Warszawie, bo wystąpili
Sigur Rós. Osobiście byłam ( i jestem wciąż) bardzo wzruszona koncertem tej wspaniałej grupy :).
Ciekawa jestem kto z was również tam był i jakie są wasze wrażenia.

Raein

Droga użytkowniczko dziękuję za miłe towarzystwo na koncercie!
Najpiękniejsze wydarzenie mojego życia!
Po takim koncercie ciężko wrócić do rzeczywistości, która jest nieco szarawa.. Bawiłam się tak znakomicie.. Pamięcią wracam do tego wspaniałego dnia..
I ten moment.. Magiczny moment, gdy usłyszałam pierwsze dźwięki utworu "Vaka".. Stało się! Moje największe marzenie spełniło się! Mogłam usłyszeć to na żywo!
Jónsi, Goggi i Orri byli fenomenalni na scenie.. Widać było, że świetnie się bawili! Goggi był oszałamiająco czarujący ;D I te jego spojrzenia.. Jónsi kłaniał się w stronę fanów.. Oddawał nam część swojej energii ^^ Orri... Taki cichutki.. Ale jak "wleciał" na scene w tym zielonym kasku.. ^^ Byłam zaskoczona! haha.. No i powinnam też wspomnieć o Kjartanie, młodszym bracie Goggiego.. Ach na żywo wyglądał przecudownie!

Ogólnie rzecz biorąc.. ZNAKOMITY WYSTĘP

ElectricalStorm

Georg ma uwodzicielskie spojrzenie. Wie jak rozpalić kobiece serca ;)
Kjartan chyba też odziedziczył ten urok. Nie mogłam oderwać od nich wzroku.
Bracia Holm mają to COŚ co powinien mieć każdy mężczyzna :D

Pamiętam słowa Jóna: "Thank you for coming" z tym pięknym islandzkim akcentem. Ugięły się nogi.

Raein

Możemy rozwinąć wątek dotyczący braci Holm.. ^^ haha... Najprzystojniejsi bracia w świecie muzyki ^^ Ach ci Islandczycy.. Ta krew!
Ach Jónsi ptaszynka tak pięknie wyćwierkał te słowa! ;)

ElectricalStorm

Nie potrafiłabym dokonać wyboru gdyby postawili przede mną Kjartana i Georga...
Obydwaj są cholernie piękni, zdolni, błyskotliwi.
Niczego im nie brak.
Ach!
Dlaczego nie mieszkam w Islandii?!

Raein

Faktycznie wybór trudny... Obydwoje są zniewalający.. Jednakże.. No Goggi.. To jest Sigur w końcu! No i ma te oczy takie duże, wyłupiaste ;D Piękne!
Kjartan również przystojniak.. Bardzo wysoki, gęste włosy, gładka twarzyczka.. ;)
Kurczę to zgadajmy się jakoś i wyjeżdzamy razem! A co? Nie możemy?! ^^ Będziemy podążać za zapachem Goggiego i Kjartana ;D

ElectricalStorm

Ciekawe co będzie za parę lat jak jeszcze trzeci brat wyrośnie ;D

Ja chciałabym wyjeżdżać nawet jutro albo już dzisiaj, teraz ;)
Mam nadzieję, że w przyszłości (najlepiej nie odległej) nadarzy się taka okazja i będzie możliwość wyjazdu do Islandii :D
Wtedy zabieram Ciebie i ruszamy na podbój!
A tam zawsze znajdą się jakieś atrakcje,mimo, że to nieduży kraj.
Na żywo zobaczyć szalejące gejzery - to jest coś ;D

Raein

Mały Starri! Kurde on nie jest taki mały, co ja żesz mówię.. Już niedługo będzie łamał serca niewiast z całego świata..
A może tak trio powstanie.. ^^ Takie islandzkie O-Zone.. hahaha.. Nie no Georg jest Sigurem dożywotnio! A Kjarri też ma For A Minor Reflection.. Ale najmłodszy też powinien pójść w strone swych zdolnych braci.. Niech nie robi wyjątku od reguły hahaaha..

Oj w Reykjaviku można wiele zobaczyć! Pragnę zobaczyć kościół Hallgrímskirkja.. On jest taki piękny *_* Ach i Raeinku gejzerki również piękne! ;D Pojedziem i zobaczym!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones