Silvia Calderoni

7,5
111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Silvia Calderoni
adamcpdst

Androgeniczna kobieta. W Kasparze widać było jej biust. W dodatku chyba artystka awangardowa; tu masz screen z jednego jej występu: http://www.retididedalus.it/Archivi/2008/marzo/TEATRICA/motus.jpg . Doprawdy, w XXI wieku pytać o coś tak względnego jak płeć ;-)

duraq

Widocznie jestem staroświecki, bo rozróżniam dwa rodzaje płci.

adamcpdst

staroświecki, albo ograniczony, ja rozróżniam tutaj dwie możliwości

juri_lwieserce

Rozumiem ze tu sami "postępowi" ?

Belsonic

Na to wygląda - nothing to do here. :)

adamcpdst

albo ktoś jest kobietą, albo facetem - NIE MA NIC POMIĘDZY.
:)

duraq

Zupełnie zbędna agresja. Kolega może mieć "staroświeckie" podejście, niekoniecznie znaczy ograniczony. Zupełnie nie rozumiem dlaczego pytanie o płeć jest nie na miejscu jeżeli istnieje na nie odpowiedz. No chyba że dla kogoś płeć to bolesny temat. Lub ktoś się swojej płci wstydzi.
Kolega rozróżnia dwie płcie. Ktoś inny rozróżnia więcej. Ja będę odnosił się do ciebie tak jak ty sobie tego życzysz. Jeżeli mamy różne podejście to chętnie poznam twoje, może się czegoś nauczę. Epoka w której żyjemy nie ma tu nic do rzeczy.

21 wiek jest wciąż beznadziejny skoro nie potrafimy się dogadać mając różne światopoglądy.

litwinontour

Właściwie napisałem to żartobliwie - stąd też link do artystki trzymającej głowę w wiadrze i ":-)" na końcu. Nie starcza mi też chyba wrażliwości, żeby dopatrywać się w mojej odpowiedzi jakiejś agresji. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że autor wątku nie podołał uzyskaniu informacji na zadane przez siebie pytanie na własną rękę, więc cały ten wątek jest zwykłą prowokacją. Pozdrawiam

duraq

Jeśli pytanie o czyjąś płeć zaczyna być określane "prowokacją" to najdobitniej pokazuje, że wątpliwości są zasadne.

sylamakota

https://dialogfestival.pl/mdlsx-czyli-jestes-relacja-rozmowy-silvia-calderoni/

litwinontour

Litwinontour kolega adamcpdst rozróżnia dwie płcie, czyli jest ograniczony, ewentualnie tępy bądź niedouczony. Ponieważ niezaleznie od jakiejkolwiek ideologii, biologicznie istnieje jeszcze interseksualizm, czyli obojniactwo i aktorka jest właśnie takim przypadkiem, o czym mówi między innymi w przedstawieniu teatralnym „MDLSX". Gdyby kolega twierdził, że Słońce się kręci wokół Ziemi, to też uważałbyś, że jest to kwestia opinii?

elsinoe

Nie widziałam przedstawienia, ale wg mnie "obojniactwo" polega na trochę czymś innym niż androgeniczny wizerunek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones