Sonia Mietielica

7,9
6 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonia Mietielica

Jest z pochodzenia Rosjanką. Pierwsze lata życia mieszkała w ROSJI. Później przeprowadziła się do Polski i zamieszkała w Krakowie. Wtedy zaczęła tańczyć. Chodziła do Akademii Tańca w Krakowie. Następnie dostała się do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu po trzech latach przeniosła się do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie gdzie uczęszcza do dziś.

ziuta_kisiel

zaczęła tańczyć już wtedy, kiedy się urodziła... Jeszcze w Rosji i na Ukrainie chodziła do zespołów tanecznych, a do bytomskiej szkoły chodziła 1,5 roku... Kalinko =D

użytkownik usunięty
ziuta_kisiel

Perelka z handlarza, sliczna dziewczyna, + za swietnie zagrana role, jak dla mnie kreacja przebila szyca... :) Swietnie sie zapowiada, zobaczymy co bedzie dalej, mama nadzieje, ze jeszcze ujrzymy ja w jakims filmie... :)

Tylko czemu tak mało gra? To straszne że wykorzystują cały czas te same oklepane twarze a tej dziewczyny w filmach nie widać

użytkownik usunięty
patty2_p

I dlatego niestety od lat praktycznie nie oglądam polskiego kina - wciąż te same twarze eksploatowane do znudzenia. I nie tylko w filmach fabularnych, ale też i w serialach... No naprawdę, ile można... Jak już się uprą na jakiegoś Karolaka, Żmijewskiego, Adamczyka czy innego to po prostu w prawie każdym filmie później rola.. Jakbyśmy za mało aktorów mieli... Chyba że ci starzy nie pozwalają się młodym wybic... :/

patty2_p

No cóż, w dzisiejszych czasach w Polsce rusofobia jest powszechna i nie ominęła też branży kulturalnej (w tym filmowej)

Pawcio_filmaniak

Gdyby przyjąć filozofię z twojego komentarza oraz płytko zinterpretować wpis dimmiu , wynikłoby, że jest POLONOFOBIA, skoro te same twarze widzimy w polskich filmach... a innych polskich nie. Nie włączaj tu naiwnie ideologii politycznej, walk typowych dla politycznych portali. Myśl dimmiu celna, twoja nie.

Wydmin

Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że z powodu powszechnej rusofobii panującej w Polsce od mniej więcej 5 lat, która nie ominęła też branży kulturalnej (w tym filmowej) Mietielica (w połowie Rosjanka) nie otrzymuje ról w polskich produkcjach. Nie mam na to dowodów, ale jest to wysoce prawdopodobne. Rusofob nie odróżnia Mietielicy od Putina. Dla takiego to jedna i ta sama osoba

Pawcio_filmaniak

Nie ma rusofobii od 5 lat. Jest mimo wszelkich pozorów, które partie stwarzają, stała orientacja polskiej polityki zabezpieczania się przed Rosją, co widać w przystąpieniu Polski do NATO. Rozmaite rządy firmowały aresztowania szpiegów pracujących na rzecz Rosji, od ok.10 lat widać wręcz inwazję rosyjskich trolli internetowych (atakujących zresztą i kraje UE, i USA). Czytałem książkę K.Kurczab-Redlich "Głową o mur Kremla" - ona mieszkała w Rosji chyba 15 lat, opisała to państwo (książkę wydała ok.13 lat temu) jako państwo zbójeckie, niedemokratyczne - nie można prawdy o Rosji i normalnej reakcji na to jedno z najbardziej niebezpiecznych państw w świecie zachodnim nazywać rusofobią.

Wydmin

Zgadza się. wszystko się zgadza. Tym kraje m już od XIII wieku władają niebezpieczni ludzie. Tyle, że w Polsce lansuje się przekonanie, że gdy w czyichś żyłach płynie jakaś domieszka krwi rosyjskiej, to na pewno taki ktoś szpieguje przeciwko Polsce i donosi do Kremla, dlatego sprowadzić do polski wojska amerykańskie, żeby chroniły naszego terytorium przed taką choćby Mietielicą

Pawcio_filmaniak

Poznaj historię jak nazywasz "Tenkraju" - ja nazywam go Polską - co się działo wskutek agresji Niemiec (Prus czy jak to się zwało) i Rosji. Podziwiam Polaków, że mają jeszcze dobry stosunek do Rosjan - nie do Rosji - mimo zamordowania nam co najmniej 1 mln obywateli w l.39-52 i poniżenia narodu poprzez sowietyzację, a już nie piszę o prześladowaniach w czasie zaborów. I nie poruszyłeś kwestii państwa zbójeckiego z mojego postu (książka K.K.Redlich i najnowszych informacji o dywersji w Słowacji, itd.)

Wydmin

Człowieku, głowa pęka! Do czego mi to potrzebne? Nie poruszam kwestii państwa zbójeckiego i najnowszych informacji o dywersji w Słowacji, bo ten wątek jest o Sonii Mietielicy. Pozdrawiam

Pawcio_filmaniak

Ruskich trolli mnogo wszędzie...

sweet_anger

Taa... Ruscy trolle zawsze byli ale dopiero po wystąpieniach Pana Prezesa Jarosława zauważa się, że jest ich mnogo. Ci, którzy nawet nimi nie są, są tak nazywani. Wystarczy, że wypowiedzą się pozytywnie o rosyjskiej aktorce. W każdą rocznicę "mordu" smoleńskiego magnetyzm Pana Prezesa Jarosława tak właśnie działa

Wydmin

Sam zacząłeś z odjechaną tezą o rusofobii Polaków. Najbardziej zastrzeliłeś mnie fragmentem, że "tym krajem" (=Polską, przypominam innym czytelnikom, tak się nazywa Polskę np.w Gazecie Wyborczej) "rządzą niebezpieczni ludzie". Od XIII wieku... Jakbym czytał podręczniki komunistyczne z l.50.!

Pawcio_filmaniak

No i co teraz powiesz? Polacy wymyslili sobie zagrożenie rosyjskie? oskarżano nas latami o zmyśloną "rusofobię". to my mieliśmy rację.

nnn_nnn

No faktycznie. Cała ta NACJA właśnie napadła na Polskę (w końcu Ukraina to przecież /nie biorąc pod uwagę zdania samych Ukraińców/jakby nie było Polska, no nie?) z Sonią Mietielicą na czele. To ona to zainicjowała. Pokazywała czołgom cel - polskie miasto Kijów

Pawcio_filmaniak

Z ukrofilami nie ma sensu dyskutować

WybrednyCham

A gdzie Ty na tym wątku znalazłeś ukrofila (bo ja nie widzę)?

użytkownik usunięty
Pawcio_filmaniak

Nie wiem czy Pani Sonia jest całą czy też pół rosjanka ,ale na pewno jest bardzo dobrą i wszechstronną aktorką ,pochodzi z Autonomicznej Republiki Ałtaju gdzie ludzie żyli tam już ok 130 000 lat temu patrz stanowisko archeologiczne Denisowa Jaskinia natomiast pierwsi Rosjanie przybyli tam raptem 200 lat temu kopać srebro i przy okazji zbudowali fort wojskowy na terenie obecnego miasta Barnaul dla mnie Pani Sonia jest w czołowce najlepszych polskich i zagranicznych aktorek i aktorów Pozdrawiam

Dzięki za tę ciekawostkę. Kurcze, ja szaleję za nią, wręcz jestem zakochany. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones