Stacie Orrico

Stacie Joy Orrico

powrót do forum osoby Stacie Orrico

Właśnie ukazał się najnowszy singiel Stacie zatytułowany "I'm not missing You". Piosenka jest fajna, ale Moim zdaniem nie przebija takich hitów jak "Stuck" czy "(there's gotta be) More to life".

Najnowsza płyta "Beautiful Awakening" ukaże się w sierpniu i będzie połączeniem R'n'B i Popu. Nie moge się doczekać :-)

InowroclawskiWilk

Piosenka faktycznie jest bardzo fajna taka pogodna i csympatyczna , a widziałeś teledysk?Też super!;)

Petula

Widziałem na youtube bo w TV jakoś trafić nie moge, zresztą ostatnio rzadko oglądam ;-) Właśnie ściągam piosenki z nowej płyty, jestem ciekaw albumu.

InowroclawskiWilk

Piosenki przewąznie wolne , ale i tak warto posłuchać. A teledysk w ogóle nie leci w TV! Tylko raz widxziałam na itv czy coś takigo ;p

Petula

Właśnie jestem troche rozczarowany tą płytą. Jest troszke za nudna. Podoba Mi się "I Cant Give It Up".

Petula

Właśnie jestem roche rozczarowany tą płytą. Jest troszke za nudna. Podoba Mi się "I Cant Give It Up".

InowroclawskiWilk

Uwielbiam Stacie jej piosenki są swietne, I promise czy More to Life a z nowej płyty Im not missing you, jest bardzo dojrzałą osobą. Samo to posunięcie , ze te 3 lata przerwy beda dla niej wyborem co chce robic tak naprawde w życiu jest dla mnie czymś do nasladowania. Poza tym ma przepiekny głos, i widać, że woda sodowa do głowy jej nie uderzyła...podziwiam ją!

agateczka

Moje ulubione piosenki z jej płyt to:
płyta Genuine - "Dear Friend" , "Don't Look at Me"
płyta Stacie Orrico - "Stuck", "More To Life", "Instead", "I Promise"
płyta Beautiful Awakening - "Is it Me" i "I'm not missing You"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones