Stanisław Bareja

Stanisław Sylwester Bareja

8,7
4 297 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Stanisław Bareja

Kiedyś na forum ogólnym założyłem już podobny temat. Chodzi mi mianowicie o nie zrealizowane scenariusze S.Barei.
Z tego co wiem, jest nie nakręcony scenariusz p.t."Złoto z nieba", niedawno odkryto jeszcze jakiś, a nie wiem czy nie ma jeszcze czegoś. Przyszła mi do głowy taka myśl - może by ktoś, załatwiwszy sprawy związane z prawami autorskimi nakręcić je! Dziwne, że nikomu nie przyszło to do głowy. Już samo nazwisko przyciągnęłoby do kina sporo osób,a zapewne to dobre scenariusze (a już na pewno lepsze od jakichś "Tylko mnie kochaj" ;) ) więc jeszcze to też zachęciłoby. Co sądzicie o moim pomyśle???

nofelet

Nawet jeśli film nie wyjdzie to i tak nazwisko Barei przyciągnie do kin rekordowe ilości ludzi. Boję się jednak o to, że żaden z dobrych współczesnych reżyserów nie będzie chciał się zmierzyć z geniuszem Barei i realizacja takiego filmu mogła by przypaść kolejnemu Warchołowi (Dylematu5).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones