Stanisław Tym

Stanisław Aleksy Tym

8,3
9 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Tym

"Rozmowy przy wycinaniu lasu" to nie wiedziałem co sie dzieje! oczy przecierałem bo aż nie dowierzałem co ja widze i słysze:)Najlepszy teatr TV PLNiestety na tej stronie nie ma nawet słowa o rozmowach:(

wassyl

Alez mnie zacheciles. Juz sie rozgladac poczalem. Dzieki!

wassyl

tez widziales "rozmowy.."? swietne :) jak sie nazywali di kolesie? dunlop, siekierowy, ..... hmmmmm jak to bylo?

zniesmaczony

Bimber, Dunlop, Macuga, Zyzol, Siekierowy!!! sa swietni :))))

zniesmaczony

'Rozmowy' są niesamowite i wielopłaszczyznowe. Razem z kumplami potrafimy gadać urzywając tylko tekstów z 'Rozmów". Próbowałem dodać je do filmweb'u. Odrzucili tłumacząc, że to jednak teatr a filmweb to portal filmowy. Szkoda, bo jest tutaj mimo wszystko wiele takich fabularyzowanych sztuk.
To było dawno... wtedy jak tego Brzeziniaka jeszcze nie było, co go już teraz nie ma.
Trzeba obejrzeć 2 do 3 razy. Co najmniej.

babashaker

"- Przepraszam Cie Macuga, ale o czym teraz mowisz bo nie wiem...
- A sluchaj to sie dowiesz. Tak wiec... To o czym ja teraz mowie?!"

"- Takie karpie jak moja reka i na kartofla braly!!!" :D:D:D


Rozmowy to najlepszy teatr jaki kiedykolwiek widzialem :) Swoja droga mimo ze swoja premiere mial on w bodajze latach 80 na deskach teatru, to dialogi sa swietne i bawia nawet gdy ogladam ten teatr po raz 1029393 :)

Wittmann

"-A choć malutki smyk byłem, to rękę miałem taką samą jak dziś!
...a może i ciut większą."

babashaker

Zna ktoś jeszcze jakieś dobre Teratry TP warte obejrzenia.Ja polecam jeszcze "Ciemno","Małżowina","Juliusz Cezar","19 południk"

wassyl

Ooo tak, "Ciemno" jaknajbardziej godne uwagi :) Poza tym jeszcze bym polecił spektakl "Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna" i "Śledztwo" na podstawie książki S. Lema.
pozdrawiam:)

Wittmann

Aha i jeszcze "Kuracja" tez na podstawie jakiejs ksiazki. Po prostu zwala z nog...

Wittmann

tja... z chęcią bym obejrzał te wymienione spektakle, ale powiedzcie gdzie je można dorwać??? krąży gdzie to w przepastych otchłaniach sieci?

ja dysponuję ciekawą sztuką - "Zapomniany diabeł" z Gajosem w roli głównej...

suszyMie

Jest taki program o nazwie "Emule" tam powinieneś znaleźć wszystko!Pozdr

suszyMie

Czesc,
poszukuje pilnie sztuki "Zapomniany Diabel" :) czy nadal jestes w jej posiadaniu ?
Pozdrawiam,
Olga

aglop5

polecam jeszcze "igraszki z diabłem" to także godny obejrzenia teatr

suszyMie

Czesc! Poszukuję wlaśnie spektaklu "Zapomniany diabeł" z Gajosem w roli głównej. Czy nadal ją posiadasz?

jedrzejow

ja ją mam, jesli nadal jesteś zainteresowany to pisz na maila - stopawel@wp.pl

wassyl

A gdzie zdobyć "Małżowina","Juliusz Cezar" ? Inne tu polecane jum mam. W różnej jakości, ale oglądać się dają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones