Stanisław Tym

Stanisław Aleksy Tym

8,3
9 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Tym

Jaromil pierdoli o tym że Tym gaśnie chyba nie zrozumiał dialogów w filmie Ryś są podobne jak w Rozmowach kontrolowanych, więc wniosek jest taki ze on nie kumał ani Misia ani Rozmów kontrolowanych a teraz udaje ze wie o co chodzi. Idz na Testoeteron to jest dla ciebie poczucie humoru nie trzeba myślec

użytkownik usunięty
scenaniezalezna

O kurwa, jaki ty mądry jesteś, zrozumiałeś przesłanie i dialogi w filmie "Ryś", jestem pod wrażeniem twojej inteligencji i poziomu poczucia humoru. Ja nigdy w życiu chyba nie będę taki jak ty, sceny wibratorami i inne, są dla mnie stanowczo za skomplikowane.
I nie pierdol, bucu z Matołkowa, na przyszlość, że ktoś jest niekumaty, bo ma inne zdanie niż ty, skoro nawet go nie znasz, a przeczytałeś tylko jedną małą notkę, która ci się nie podoba.
Jak nie wiesz, chamie, co to znaczy umiejętność dyskutowania, to stul pysk, a wyjdziesz na tym lepiej. Lepiej by ci było zapytać, prostaku, dlaczego mam takie zdanie o Tymie i o filmie "Ryś", odpowiedziałbym ci, ale jak wolisz obrażać, to nie dziw się, że masz takie riposty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones