Stanisław Tym

Stanisław Aleksy Tym

8,3
9 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Tym
zabok7

Owszem, to on reżyserował, ale to nie był film, tylko teatr telewizji, a takie chyba na filmwebie nie są uwzględniane (choć mogę się mylić)

caligo

no niby teatr ale prawie jak film :)

zabok7

właśnie obejżałem ten Wasz niby teatr, niby film :)
bajka super, polecam!
ps. to robota Stanleja Tyma

witek81

to prawda, Rozmowy przy wycinaniu lasu są rewelacyjne, popłakałem się ze śmiechu jak to oglądałem i nawet nie mogę mu dać 10 na filmwebie ;)

Greenpike

szkoda że właśnie teatrów nie uwzględnili na filmwebie.a rozmowy są świetne :) szczególnie kreacje Sapryka,Gajosa,Kobuszewskiego i Sochnackiego :) te ich mądrości i sposoby na złowienie karpia :)

zabok7

No właśnie, dopiero co po seansie jestem, może to i teatr telewizji, ale jak najbardziej filmowo mi wyglądał przecież, ja bym go dodał :)
Zwłaszcza, że dzieło zacne.

Estranged

Wiekszosć Teatrów Tv dzis reżyserowana jest w sposób filmowy, ale nadal są to spektakle. Widziałem Teatry Tv, które dużo bardziej przypominały film niż cudowne "Rozmowy..." choćby Kontrym, Boulevard Voltaire, Getsemani czy Kuracja - to tylko przykłady bo są ich dziesiątki, a mimo to nie uprawnia ich to do otrzymania miana filmu. Może i dobrze, od kilku dobrych lat Teatr Tv ma dużo wyższy poziom niż polskie kino,a wyjątki tylko potwierdzają tę regułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones