Stanley Kamel

7,2
488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanley Kamel

Prawdopodobnie zawał serca. Szkoda tak młodego faceta, mógł jeszcze wiele zrobić.

MaFFej

Ano szkoda, szkoda :( [*]

MaFFej

Kurczę no szkoda kolesia. Masz racje w życiu bym mu nie dała 65 lat, góra 56 lat
....................niech spoczywa w pokoju..................

MaFFej

Nigdy bym nie powiedział, że mógł mieć 65 lat... wyglądał na faceta po pięćdziesiątce. Dlatego, gdy dowiedziałem się, że zmarł byłem w szoku. Znałem go głownie z "Monka" - w roli terapeuty Adriana Monka był świetny - przekonywujący, autentyczny, prawdziwy.
Spoczywaj w pokoju, Stan!

MaFFej

Biedny... :( W Monku był świetny i sprawiał wrażenie bardzo sympatycznego.. Ja również nie myślałam, że nie jest taki stary.

MaFFej

;/ i kto teraz zagra psychiatre w monku ;/
ten był niezastapiony

piotreq_3

teraz gra taki fajny aktor, taki łysy siwy..

ostatni odcinek z łodzią podwodną = genialne:)

Miki_39

Dr. Bell

MaFFej

oj tak on był świetny... i taki sympatyczny wyraz twarzy:)

[*]

adelle11

Myśmy go też bardzo lubili... [*] :(

MaFFej

Tak , odszedł na zawał serca , zmarł podczas kręcenia serialu ,, Detektyw Monk '' .

Prosiaczek_flmweb

Zmarł przy kręceniu pierwszego odcinka w siódmym sezonie czy później?

Psychol324

Oj nie wiem , wiem , że w jednym z odcinków było iż Doktor umarł na zawał ( tak jak na prawdę ) i Monk szukał następcy swojego psychologa . Na koniec jest dedykacja dla zmarłego Psychologa .

MaFFej

No młodego? Ludzie, myślcie co czasami piszecie. Wnet napiszecie, że 80-latek jest młody.

Mowiacy_do_reki

65 lat to młody, 80 to w średnim wieku powiedzmy.

PrzemekLipski

Nie. 60-latka to emerytka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones