Stanley Kubrick

8,9
13 472 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Stanley Kubrick

Mam 16 lat.I uważam go za genialnego reżysera.Widziałem jego najsłynniejsze filmy: Lśnienie,2001 odyseja kosmiczna,oczy szeroko zamknięte,Full Metall Jacket. A za chwilę zabieram się za Mechaniczną Pomarańczę.Nie rozumiem ludzi którzy nisko oceniają jego filmy.Przecież każdy jego film to podróż w głąb ludzkiego umysłu.Dzięki niemu inaczej patrzę na świat lepszym okiem.Wielka szkoda że nie żyję.Chyba się już nie doczekamy równie wielkiego wizjonera,jakim bez wątpienia był Stanley.A szkoda bo kino ambitne pomału umiera....

użytkownik usunięty
sysunia22

Skoro nie żyjesz to jakim cudem napisałaś ten post?

Sorry za błąd:-).Ale spieszyłem się na Mechaniczną Pomarańcze.I nie było czasu na sprawdzanie posta.

sysunia22

Zastanawiam się tylko, gdzie zgubiłeś spację i po ch*j piszesz ile masz lat. Hu kerz?

sysunia22

Tak trzymaj:) Rozwijaj się:)

sysunia22

Dlaczego się już nie doczekamy ? Większe prawdopodobieństwo jest, że wręcz przeciwnie - doczekamy się ;p Film dopiero się rozwija ;]

siekiera0700

Dobry masz gust .
pozdrawiam
A co do kina to Eastwood czasem nakręci coś ambitnego .

użytkownik usunięty
Kofwit

Nie tylko Eastwood został. Są też Fincher, Innaritu, Nolan, Tarantino, Mann, Scorsese. To są reżyserzy na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones