Stanley Kubrick

8,9
13 472 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Stanley Kubrick

Ankieta na najlepszego reżysera. Pozdrawiam.

BRYLANT_2

sorry - moze nie na temat, ale nie chce mi sie zakladac nowego watku - dzieci neo chyba sobie zrobily zabawe - Kubrick 8 w dol, a Streep 6 w gore - nie mam nic do Meryl ale to chyba nie przypadek...

Vin_McQueen

no zakladajac moj temat tez wlasnie sie zdziwilem troche =/ Widać dzieci neo nie maja nic ciekawszego do roboty, niz zakladanie 40 kont i dawanie z kazdego ocenę 1... Szkoda gadać..

Vin_McQueen

?? 6 miejsc w góre to jest wielkie nic. Przecież to wszystko na setnych częściach ułamka się dzieje.. Ja rozumiem jakby nagle Dustin Hoffman z miejsca 6. wskoczył na 5., gdzie jest różnica prawie 1 punkta, że byłaby to robota zmasowanej, zamaskowanej grupy przestępczej.. Ale 6. miejsc u Meryl?? Przecież wystarczy, że w tv film jakiś z nią puścili. To dobra aktorka jest.
Teraz Kubrick. Tutaj sprawa wygląda już nieco bardziej "dramatycznie", gdyż te 8 miejsc wyżej jest w rankingu i różnice także większe są. Jednakowoż znowuż jest to różnica 1 setnej punkcika także wystarczyło co by 5-10 osób (przypadkowych oczywiśnie) dało zupełnie przypadkowo ocenę niższą..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones