Stephen Colletti

Stephen August Colletti

7,0
91 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Colletti

Stephen Colletti...Jeden z brzydszych facetow chodzacych po ziemii. Spalony, krzywa twarz, wliczajac w to nos, ktory powinien pojsc tylko i wylacznie pod noz, zarosniety, zaniedbany, z pryszczami na twarzy. Ogolem wyglada jakby mial bliskie spotkanie z tramwajem. Umiejetnosci aktorskich w tych swoich byle jakich serialikach tez kompletnie zadnych. Ogolem? Dno i gdyby byly oceny na minus to bym taka postawila. Niestety jestem zmuszona wystawic 1. A oceny ogolnej nie skomentuje...Co wy ludzie w nim widzicie?

gracemarilyn

Ja również stawiam stanowczo 1/10. Kompletna klapa, brzydki jak noc, naprawdę mało widziałam aż tak szpetnych osób, już 90 letni dziadek ma się prędzej czym pochwalić. Grę aktorsko zostawię bez komentarza, ponieważ to nawet poziom przedszkolaka nie jest. A oceny wstawiały mu chyba dzieci sweet z porażeniem gałki ocznej. Ludzie, trzymajcie choć minimalny poziom.

JaOHAL

Ocene z pewnoscia wystawialy dzieci Neo, ktore jedyna gre aktorka jaka ogladaja to te w przedstawieniach w programach typu "Ziarno". Gdyby stworzono ranking najbardziej odpychajacych mezczyzn na ziemii on z pewnoscia zajalby pierwsze miejsce. Z daleka widac, ze jest brudny, niedomyty i zamiast grac w serialach powinien zajac sie studiowaniem higieny osobistej. Jedyna rola, jaka powinien dostac to zmasakrowanych zwlok jakiegos zula spod monopolowego. Pozdrawiam, najwieksza antyfanka Stephena Colletti na swiecie.

gracemarilyn

nie jestem jego fanka, ale jestem ciekawa, w czym zagrał aż tak źle ze cie tak drazni ?xd

Leighton

Widziałam jego grę w jakiś odcinkach serialików i jednym filmie i zastanawiałam się: skąd wzięli to kompletne beztalencie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones