Steve Jablonsky

7,1
2 429 ocen muzyki
powrót do forum osoby Steve Jablonsky

Twoj OST do Transformers 2, to narazie najpiekniejszy OST jaki slyszalem :).

Shagohad

nie jest tak dobry jak do jedynki ;p
dasdasfsafasfdsaf

outlaw_87

Ojj prawda 2 czesc Transformersow to arcydzielo !i kto by pomyslal ze lepsza jest niz 1 czesc.bravo panie !.

lavrenzo84

To chyba nic pan w życiu poza Transformers nie słyszał.
Muzyka z pierwszej części była nudna i wtórna, ale dało jej się słuchać. Muzyka z dwójki to już tragedia totalna i jeden wielki plagiat (jak w jednym z utworów usłyszałem idealną kopię z "The Thing" skomponowanego przez Ennio Morricone to spadłem z krzesła...)

A arcydzieła... arcydzieła muzyki filmowej to "Cinema Paradiso" i "Misja" Morricone'a, "Tańczący z Wilkami" i "Lew w Zimie" Barryego, "Lista Schindlera" Williamsa albo "Conan" Poledourisa (oraz wiele innych). Ale muzyka z Transformers 2?!?!?! Spóźniliście się z tym stwierdzeniem - 1 kwietnia był juz jakiś czas temu

JaszczurXP

W Transformersach było też sporo fragmentów oderżniętych od Zimmera.

Shagohad

muza zajefajna jeszcze nigdy nie słyszałam tak genialnej muzyki filmowej jaki film taka muza :)

Shagohad

Przyjemnie się słucha niektórych utworów, ale nic poza tym, nie wiem jak w filmie się sprawuje. Czy tylko ja miałem wrażenie de'ja vu słuchając motywu z "Pride"? Bo jest nieźle zerżnięty z "Like a dog chasing cars" Zimmera:)

tsw90

Niemożliwe, przecież taki geniusz nie musi od innych kopiować:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones